Has Partililer resmen AK Partili oldu

AK Parti Esenyurt ilçe teşkilatı yılsonu Danışma Meclisi toplantısını, Esenyurt Kültür Merkezinde yüzlerce partilinin katılımıyla gerçekleştirdi. Esenyurt Kültür Merkezinde gerçekleşen danışma meclisi toplantısında divan üyeleri 3 ana kademenin önerdiği 3 kişiyle oluştu.

Has Partililer resmen AK Partili oldu

Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan programda ana tema kardeşlik oldu. Toplantının sonunda HAS Parti Esenyurt yöneticileri rozet takarak resmen AK Partili oldular.
İlçe Başkanı Değer “Esenyurt artık Türkiye’nin örnek aldığı ilçelerden birisi oldu”
Büyük bir coşku içinde başlayan programda açılış konuşmasını Ak Parti Esenyurt İlçe Başkanı Şenay Değer yaptı. Değer “ Esenyurt teşkilatı olarak coşkumuzun bitmediğini ve seçim yarışında Esenyurt teşkilatının bir kez daha hazır olduğunu, bu danışma meclisimizde bir kere daha gördük ”dedi. Sözlerine devam eden İlçe Başkanı Değer “ Burada 3 kademe mahalle yönetimlerimizi davet etmemize rağmen sanki tüm teşkilatımızı burada hissettik. Buda düzenli ve disiplinli teşkilat olmamızı gösteriyor. Esenyurt teşkilatı olarak ara vermeden ev sohbetlerine, site sakinleriyle sohbetlere ve esnaf ziyaretlerine devam etmekteyiz. Esenyurt hızla büyüyen bir ilçe olması sebebiyle teşkilat olarak işimiz daha da çok artmaktadır. Belediye Başkanımız sayesinde Esenyurt artık Türkiye’nin örnek aldığı ilçelerden birisi oldu. Biz Esenyurt teşkilatı olarak Belediye Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu ile gurur duyuyoruz. Esenyurt teşkilatı olarak iki hedefimiz var 75.000 üyemizin olması ve seçimlerde oy oranımızın %50 olmasıdır. “dedi.
Başkan Kadıoğlu “Esenyurt’ta kimin neye ihtiyacı olursa onu gidermek için çalışıyoruz”
Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu “ Esenyurt teşkilatı başkanıyla yönetimiyle üyesiyle ve belediyesiyle bütünleşmiş bir teşkilattır ”dedi.  Başkan Kadıoğlu “ Teşkilat olarak seçim atmosferine girdik sizlere arazide çalışırken birileri her türlü baskıyı yaratacaklardır. Teşkilatımızla beraber yine bir yarış içerisine giriyoruz ve yine her zamanki gibi bu yarıştan da galip ve başarılı bir şekilde çıkacağız. Esenyurt Belediyesi olarak Esenyurt’umuza en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bugüne kadar özel idare 8 okul yapmış biz ise 33’uncü okulun temelini iki gün önce büyük bir gurur ile attık. Esenyurt ’ta kimin neye ihtiyacı olursa onu gidermek için çalışıyoruz. Eğitime, spora, ibadethanelere, sosyal ve kültürel yatırımlarımızı gerçekleştirerek Türkiye’nin örnek aldığı projeleri Esenyurtlu vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Teşkilat olarak mahallelerde vatandaşlarımızın sıkıntılarını yerinde dinlemek, istek ve önerilerini hep beraber mahallelerinde çözeceğiz ”dedi. 

İl Başkan Yardımcısı Dalkılıç “Türkiye de seçimden korkan bir muhalefet var”
Başkan Kadıoğlu ardından Ak Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Halis Dalkılıç bin konuşma yaparak “Sizlere İl Başkanımız Sayın Aziz Babuşcu Beyin selamlarını ve muhabbetlerini getirdim ”dedi. Sözlerine devam eden İl Başkan Yardımcısı Dalkılıç, “ Esenyurt teşkilatımız uyumu ve düzeni yakalamış teşkilatlardan bir tanesidir.  Hakka hizmetin halka hizmetten geçtiğini bilen ve başkanıyla, belediyesiyle, üyesiyle bütünleşmiş bir teşkilattır. Sağ olun ki teşkilatlarımızda, belediyelerimizde yaptığı çalışmalar ile göğsümüzü kabartarak seçimlere ne kadar hazır olduklarını gösteriyorlar. Biz çalışmalarımıza, hizmetlerimize ve en önemlisi gecesini gündüzüne katan üyelerimize güveniyoruz. Türkiye de seçimden korkan bir muhalefet var. Muhalefette biliyor ki çalışmalarımızın ne kadar güzel olduğunu ve o yüzden bizim karşımıza çıkmaya korkarak seçimlerden kaçıyorlar. Esenyurt teşkilatımızın inşallah bir dahaki danışma meclisi toplantısına hedefleri olan 75.000 bin üyeve oy oranı %50 hedefine ulaşmış olarak görürüz ”dedi.
Has Partililer resmen Ak Partili oldu
Danışma meclisi büyük coşku içinde devam ederken,  Has Parti Esenyurt İlçe Başkanı Mustafa Tarım ve yönetimi, yüzlerce AK Partili önünde rozetlerini takarak AK Parti ailesine katıldılar. Mustafa Tarım ve yönetiminin mutluluğu gözlerden kaçmadı. Kısa bir konuşma yapan Tarım “ bugün bizim için çok önemli ve anlamlı bir gürdür. AK Parti ailesi ile bundan sonra durmak yok yola devam” dedi.
Katılımcılar
Ak Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Halis Dalkılıç ve AK Parti İstanbul İl Başkanlığı Yönetim Kurulu üyeleri, Ak Parti Esenyurt İlçe Başkan Şenay Değer ve yönetimi, Has Parti ilçe Başkanı Mustafa Tarım ve yönetimi, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, AK Parti il genel meclis üyeleri, Belediye Meclis üyeleri ve yüzlerce partili katıldı.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2012, 09:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER