HDP Büyükçekmece de Bizde Varız..

Halkların Demokratik Partisi HDP Büyükçekmece ilçe örgütü basın ile tanışma toplantısı gerçekleştirdi.

HDP Büyükçekmece de Bizde Varız..
Tepecik de bulunan ilçe merkezinde düzenlenen toplantıya HDP Büyükçekmece İlçe Eş Başkanları Sidar Keser ve Şacan Durgun ile yönetim kurulu üyeleri katıldılar.

HDP Büyükçekmece İlçe Eş Başkanları Sidar Keser ve Şacan Durgun,Toplantı da Büyükçekmece’nin sorunları ve önümüzdeki genel seçimlerde HDP’nin izleyeceği yol haritasını anlattılar ve artık Büyükçekmece siyasetinde kendilerinin de var olduğunu söylediler.
Büyükçekmece de her yaşanan sorunda HDP’nin söz sahibi olacağını vurgulayan eş başkanlar artık Büyükçekmece de biz de varız dediler.
Basınla tanışmak ve sorunları konuşmak için bir araya geldiklerini söyleyen HDP Eş Başkanları bu toplantıları daha sıkça gerçekleştireceklerini ifade ettiler. Basınla aralarındaki iletişimsizliğin farkında olduklarını vurgulayan Durgun, yaptığımız her çalışmayı siz değerli arkadaşlarımızın aracılığı ile kamuoyu ile paylaşacağız. 
Vatandaşların şikayetçi oldukları bütün konuları incelediklerinin ve takipçisi olduklarını söyleyen eş başkanlar, İlçemizde belediyenin yaptığı keyfi uygulamalardan rahatsız olan vatandaşlar bize geliyorlar bizler onlara gidiyoruz. Örgüt olarak her zaman sokakta vatandaşla iç içe olarak onların sesi olacağız bu noktada basın mensupları ile daha çok diyalog içinde olacağız. Bölgemizin sorunlarını sizler arayıcılığı ile vatandaşımıza ulaştıracağız dediler.


Büyükçekmece de Yer vermediler!

Büyükçekmece de ilçe örgütü için kendilerine yer verilmediğini belerten HDP’liler kime kiralık yer için gittik ise HDP ismini duyan ters tepki verdi. Bizde Tepecik te yer tutmak zorunda kaldık. Bunu da anlayış ile karşılıyoruz çünkü 40 yıllık bir savaş yaşandı.
Bu ters tepkiyi yenmek için çalışacaklarını belerten partililer bizim üyelerimiz arasın da Kürt’te var Türkt’te var Karadenizli de var. Biz iki seçim atlattık çok iyi tepkiler alarak Büyükçekmece de 6 bin oy aldık ve bizim yaptığımız kamuoyu araştırmalarına göre şu anda Büyükçekmece de 20 binin üzerinde oy oranımız var. Biz Büyükçekmece deki sınıf farkını yok etmek için kadına çok önem veriyoruz dediler. HDP’nin basınla tanışması toplantı karşılıklı soru cevap şeklinde son buldu.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2014, 09:02

Zeynep Vural

YORUM EKLE
YORUMLAR
maras46
maras46 - 7 yıl Önce

Baska kapiya...! ,Buyukcekmece de size kimse itibar etmez.

baran
baran - 7 yıl Önce

Acisam mi kizsam mi bilemiyorum.

trabzon61
trabzon61 - 7 yıl Önce

Turk kurt kardestir aksi kardestir.tek bayrak tek devlet tek dil.

Hilal 86
Hilal 86 - 7 yıl Önce

Çekmecede açmamanız iyi olmuş açsaydınız yağmalanırdınız !

dadas25
dadas25 - 7 yıl Önce

adamlarin yuzunde nur yok.bu kadar suratsizi arasaniz bulamazsiniz.

Teyra
Teyra - 7 yıl Önce

Bu ülkede demokratik arenada iyi ki hdp var başarılar

mertcan
mertcan - 6 yıl Önce

Gercekten sidar bey cok efendi bir insan boyle insanlara ihtuyac var devam edin

SIRADAKİ HABER