İmar için kimseyi üzmeyiz

AK Parti Avcılar Belediye Başkan adayı İbrahim Ulusoy, Avcılar’da imar beklentisi içinde olan çok sayıda vatandaş olduğuna dikkat çekti. Ulusoy, “İmar konusunda bir vatandaşımızı bile üzmeyeceğiz. O evler, dükkânlar ananızın ak sütü gibi size helal” dedi

İmar için kimseyi üzmeyiz
AK Parti Avcılar Belediye Başkan adayı İbrahim Ulusoy, Tokat-Zile, Güzelbeyli Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyeleri ile bir araya geldi. Mevcut Avcılar Belediyesi'ni eleştiren Ulusoy, “Belediyeciliğin prestiji için önemli, fakat şu anki belediye vizyon ve misyondan bihaber olduğu için cevap verecek takatleri yok. 20 yıldır kanımızı emdiler, ben bunu hiç kimseye sormadım, soramıyorum, dilim varmıyor ama bugün şimdi sormak zorunda hissettim kendimi. Allah aşkına içinizde zorluk çekmeyen, bu belediyeden memnun olan var mı?” diye sordu.

Size söz veriyorum

İbrahim Ulusoy, Avcılar'da Yeşilkent, Tahtakale ve Firuzköy mahallerinde imar beklentisi içerisinde olanlar olduğuna da dikkat çekerek, “İmarınızı vereceğim ve binalarınız böyle mi kalsın, sağlıklı olarak tekrar mı inşa edelim, birlikte karar vereceğiz. Burası Anadolu'nun özü, siz bu evleri dişinizden tırnağınızdan artırarak inşa ettiniz, o yüzden nasıl olacağına siz karar vereceksiniz. Size söz veriyorum” dedi.

Ver yetkiyi gör etkiyi

İbrahim Ulusoy, konuşmasını şöyle bitirdi: “Lütfen fitne fesatlık çıkartanlara inanmayın, ‘AK Parti gelecek, evinizi, dükkânınızı yıkacak’ diye iftira atıyorlar. Bu yalanlara inanmayın. Biz binayı sağlıksız ise nasıl yenileceğiz, soruyorum size? Birlikte inşa edeceğiz. Ananızın ak sütü gibi helal olsun. Dişinizden, tırnağınızdan arttırıp yaptınız ve sizin malınız, güle güle oturun. Verin yetkiyi görün etkiyi diyorum.”

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 09:08

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER