Mimarsinan Mahallesinde Volkan Yılmaz Coşkusu Yaşandı

Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, coşkuyla karşılandığı Mimarsinan Mahallesi mitinginde, “Sizlerin desteğiyle Allah’ın izniyle 1 Nisan’da Belediye Başkanı olacağım” dedi.

Mimarsinan Mahallesinde Volkan Yılmaz Coşkusu Yaşandı
Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, coşkuyla karşılandığı Mimarsinan Mahallesi mitinginde, “Sizlerin desteğiyle Allah’ın izniyle 1 Nisan’da Belediye Başkanı olacağım” dedi. 

Cumhur İttifakı MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, Mimarsinan Spor Sahası’nda düzenlenen mitingde coşkuyla karşılandı. Binlerce vatandaşın katılımıyla yapılan miting Salih Karakan, Arzu Erdoğan, İsmet Söylemez, Orhan Aksu, Hayrettin Aksu, Ak Parti ve MHP mahalle teşkilatlarının organizasyonuyla gerçekleştirildi. 

Ak Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Nazif Çiftçioğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, MHP ilçe Başkanı Zafer Yalçın, Ak Parti ve MHP kadın kolları yönetimi Volkan Yılmaz’a eşlik etti. 

Sloganlar eşliğinde konuşmasına başlayan Yılmaz, “Kollarımı açtım dedim yüreklerinizi açtınız. Allah sizden razı olsun. Ne dedik? Herkesi ama herkesi kucaklayacağız dedik. Etnik yapısı ne olursa olsun, memleketi neresi olursa olsun kucaklaşacağız dedik. Bugün bu meydanda yüreklerinizi açtınız beni bağrınıza bastınız. Allah hepinizden razı olsun, hoş geldiniz şerefler getirdiniz” dedi. 

Yılmaz konuşmasında şu mesajları verdi:

“Hanımefendiler! Sizlerle beraber yol yürüyeceğiz dedim, bana inandınız bana güvendiniz. Sizlere ellerimi uzattım havada bırakmadınız, tuttunuz. Hepinizden Allah razı olsun. 
Bizlere yani Cumhur İttifakının paydaşları için ne dediler? ‘Bir arada duramazlar’ dediler. ‘Kavga ederler’ dediler. Ama hiçbiri olmadı evelallah biz bir olduk beraber olduk; Cumhur İttifakı olduk. Makam yok, koltuk yok dedik. Çünkü Cumhur İttifakında millet var, devlet var, ezan var, bayrak var bayrak.  


KUTLU YÜRÜYÜŞÜMÜZDEN RAHATSIZ OLAN ZAVALLILAR VAR! 


Seçim irtibat büromuzun camları yerle bir edildi sesimizi çıkarmadık. Pankartlarımız afişlerimiz kesildi sesimizi çıkarmadık. CNN Türk televizyonunda 11.00’da olan yayınımız için cep telefonlarına 11.30 diye mesaj atıldı. Bunu biz yapmadık. Bunu yollayanlar, bu kutlu yürüyüşümüzden rahatsız olan zavallılar. 

UCUZ OYUNLARA TEVESSÜL EDEN NAMERTTİR 

Çizgimizi bozmayacağız, vaktimiz yok işimize bakacağız. Silivri öksüz, Silivri yetim. Onlara ayıracak vaktim yok. Boş işlere ayıracak vaktimiz yok. Bir Belediye başkanlığı için bir makam için bu kadar ucuz oyunlara tevessül eden namerttir namert! 

Kardeşi kardeşe düşman edecek, komşuyu komşuya düşman ettirecek bir anlayışta olamayız. Biz Silivri’de beraber yaşayacağız arkadaşlar. Böyle ucuz oyunlarla gelecekse gelmesin o Belediye başkanlığı. 


BU MEMLEKETİN EVLATLARI ARTIK BEDEL ÖDEMESİN

Doğusuyla Batısıyla Kuzeyiyle Güney’iyle bir bütünüz biz kardeşiz dedik. Tek vatan, tek bayrak, tek devlet, tek millet dedik. Ayyıldızla bayrak altında herkese yer var dedik. Varlık sebebimiz olan Türkiye Cumhuriyeti devletinin bekası için can verdik, kan verdik, bedel ödedik. Çanakkale’de ödedik, Dumlupınar’da ödedik, 15 Temmuz’da ödedik. Ama bu memleketin evlatları artık bedel ödemesin. Huzurun, barışın, kardeşliğin tesis edildiği günlerde bir olalım beraber olalım iri olalım. Gelin barışı, kardeşliği, bir arada yaşama arzusunu bu ülkeye tesis edelim. Silivri’de tesis edelim. 


1 NİSAN’DA BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞIM

Ben Volkan Yılmaz olarak 1 Nisan’da o koltuğa oturacağım! Bunu herkes böyle bilsin. Ama onurlu bir şekilde, gururlu bir şekilde. Hiçbir kardeşimin kaşını dahi eğdirmeden kimsenin başını öne eğmeden, kimsenin gönlünü kırmadan Silivri Belediye Başkanım olacağım.”
Yılmaz, miting sonrası vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra alandan ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2019, 09:03

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER