Saadet Partisi'nden 23 Haziran kararı

Saadet Partisi 23 Haziran seçimleri hakkında kararını verdi.

Saadet Partisi'nden 23 Haziran kararı
Saadet Partisi 23 Haziran seçimlerine yine Necdet Gökçınar'la girme kararı aldı.

Kararı SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu açıkladı. Karamollaoğlu,  "23 Haziran 2019 seçimlerine Saadet Partisi olarak Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Necdet Gökçınar ile devam etmeye karar vermiş bulunmaktayız." dedi.

Karamollaoğlu'nun sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı duyurusu şöyle:

"İlgili kurullarımızla yaptığımız geniş istişareler, kamuoyu eğilimleri ve ülke gerçeklerini göz önünde bulundurarak 23 Haziran 2019 seçimlerine Saadet Partisi olarak Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Necdet Gökçınar ile devam etmeye karar vermiş bulunmaktayız.

Artık bu seçimde İstanbul 16 milyon değil 82 milyondur. İstanbul Türkiye’nin kalbidir ve İstanbul’un yorulması Türkiye’nin yorulması demektir. Bu sorumlulukla verdiğimiz karar Türkiye’mizin önünü açmaya yöneliktir.

Bu vesile ile yürütülecek seçim kampanyalarında başta adaylar ve siyasi partiler olmak üzere bütün vatandaşlarımızı üslup ve davranış olarak her zamankinden daha fazla hassas olmaya davet ediyoruz.


 Bu seçimlerin İstanbul'umuza, ülkemize ve milletimize hayırlar ve güzellikler getirmesini temenni ediyoruz. 23 Haziran çatışmanın değil dayanışmanın tarihi olsun."
Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 15:29

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER