Şenocak; Beylikdüzü’nde emaneti geri alacağız

Yerel seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren AK Parti Beylikdüzü İlçe Teşkilatı, moral ve motivasyon yükseltici bir sosyal etkinlik kapsamında Silivri’de bir piknik düzenledi. Bin kişilik teşkilat yapısı ve aileleriyle gerçekleştirilen etkinliğe AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram ŞENOCAK, İl Başkan Yardımcısı Bünyamin DEMİR, İl Beylikdüzü Sorumlumuz Mehmet YILDIZ katıldı.

Şenocak; Beylikdüzü’nde emaneti geri alacağız
 

İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak partililer hitaben yaptığı kısa konuşmada, teşkilatta görev almış herkese teşekkürlerini iletirken, “Sizlerin, sabahlara kadar olan çalışmanız olmasaydı 24 Haziran seçimlerinde istediğimiz sonuca ulaşamazdık” diye konuştu, mahalle başkanlığından ana kademedeki görevlere kadar teşkilat bünyesinde bulunanların emeklerinin çok önemli olduğunu belirtti.

Hedefi, 2019 yerel seçimleri olarak işaret eden İl Başkanı Bayram Şenocak, “Beylikdüzü, daha önce AK Parti iktidarındaydı. Kısa süreliğine el değiştirdi. Bundan sonra tüm çabamızla çalışarak yeniden emaneti geri alacağız” şeklinde ifadeler kullandı. Teşkilatın düzenlediği bir günlük piknik programı coşkulu geçerken, Şenocak, bu coşkunun ve birlikteliğin yerel seçimlerde iktidarı getireceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2018, 18:32

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER