Burçların zevk noktaları

İlk görüşte aşka inanır mısınız? Hayatınızın aşkını bulduğunuzu düşünüyorsunuz öyle değil mi? Onun hakkında bilmediğiniz bir sürü şey olması kafanızı ölesiye karıştırıyor ve nasıl yapsam tavlasam diye geceler boyu düşünüyorsunuz…Bu kadar dertlenmeye gerek yok, öğrenmeniz gereken tek şey, karşınızdaki kişinin burcu, ve onun zevk aldığı noktaları bilmek! Hazırsanız başlıyoruz...

Burçların zevk noktaları

1.Koç burcu

Gerçek şu ki Koç burçları için sevişmek çok önemlidir. Özellikle boyun bölgesinden tahrik olur. Sevişmeyi başlatmak için iyi bir nokta atışı yapabilirsiniz.

2. Boğa burcu

Masaj yaparak Boğa burcunu baştan çıkarabilirsiniz. Çünkü, dokunulmaya ve yatakta tutkuya bayılır! En etkili zevk noktası ise dudaklarıdır. Dokunabilir veya öpebilirsiniz.

3. İkizler burcu

Yatakta onu şaşırtmak ve tahrik etmek istiyorsanız, kulağına eğilip kısık sesle konuşun. Neden mi? İkizler burcunun zevk noktası, kulak bölgesidir.

4. Yengeç burcu

Eğer, Yengeç burcunu tahrik etmek istiyorsanız hafifçe sırtına dokunabilirsiniz. Ayrıca, boyunlarından çok etkilenirler.

5. Aslan burcu

Masajdan hoşlanan bir başka burç daha var: Aslan! Ama özellikle bacaklarına dokunulmasından çok hoşlanırlar. Hafifçe yukarı doğru ilerleyebilirsiniz, bu Aslan burcu kişiyi aşırı derecede tahrik eder.

6. Başak burcu

Kadın veya erkek fark etmez, Başak burcu için el teması çok önemlidir. Önsevişmeyi başlatmak için mutlaka ellerine dokunun.

7. Terazi burcu


Onların zevk noktaları, boyunlarıdır. Terazi burcu küçük dokunuşlar ve öpüşlerden hoşlanırlar. Sıcacık ellerinizle ona dokunabilirsiniz.

8. Akrep burcu

Şimdi! Akrep burcu ve cinsellik dediğimizde akan sular duruyor! Zodyak’ta sevişmeyi temsil ediyor. Neredeyse, tahrik olmadığı bölgesi yok. Fakat özellikle oral seksin müptelasıdır.

9. Yay burcu

Bacak içleri ve göğüsleri, kadın veya erkek fark etmez Yay burcu için tahrik edicidir. Yavaş yavaş dokunup öpebilirsiniz.

10. Oğlak burcu

Yavaşlık ve uzunluk onları tahrik eder. Çünkü Oğlak burcu tadını çıkarmayı sever. Tüm vücuduna dokunabilirsiniz.

11. Kova burcu

Kasık bölgesi onun için çok hassastır. Dokunulmaktan veya öpülmekten çok hoşlanır. Eğer, bir Kova burcu ile beraberseniz, bu bölgeyi es geçmeyin!

12. Balık burcu

Ayaklara dikkat eden balık burçları için en çok zevk veren bölgeler arasında ayaklarda bulunur. Ayak masajı bir balığı baştan çıkarmaya yetecektir.

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER