30 AĞUSTOS’TA ZAFER YÜRÜYÜŞÜ VAR

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında düzenlenecek olan Zafer Yürüyüşüne tüm Silivrilileri davet etti.

30 AĞUSTOS’TA ZAFER YÜRÜYÜŞÜ VARSilivri Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıl dönümü kutlamaları kapsamında Zafer Yürüyüşü düzenleyecek. 30 Ağustos Pazartesi günü saat 19.30’da belediye binası önünden başlayacak olan coşkulu yürüyüşe tüm Silivrilileri davet eden Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, “30 Ağustos; 99 yıl önce Türkiye Cumhuriyeti’nin temelinin atıldığı ve milletimizin bağımsızlığını tekrar kazandığı unutulmaz bir zaferdir. Şu iyi bilinmelidir ki; Türk milleti bu topraklardaki varlığını birlik ve beraberlik içinde ilelebet sürdürecektir. Ben bu vesileyle Zafer Bayramı’nda düzenleyeceğimiz yürüyüşümüze tüm Silivrili hemşehrilerimi davet ediyorum.” dedi.

YÜRÜYÜŞE MEHTER TAKIMI EŞLİK EDECEK

Belediye binası önünden başlayan Zafer Yürüyüşü, Silivri Sahili Atatürk Meydanı’nda son bulacak. Yürüyüşe, dünyanın en eski askeri bandoları arasında yer alan Mehter Takımı da eşlik edecek.

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER