Başkanı Yılmaz ruhsatı onayladı

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, yeni yapılacak Silivri İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Selimpaşa Polis Karakolu hizmet binalarının ruhsatını onayladı

Başkanı Yılmaz ruhsatı onayladı
İçişleri Bakanlığınca yapılacak Silivri İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Selimpaşa Polis Karakolu’nun yeni hizmet binaları için gerekli olan yapı izni Silivri Belediyesi tarafından verildi. Cumhuriyet Mahallesi Meclis Sokak 99 Ada 4 Parselde bulunan maliye hazinesine ait araziye yapılacak emniyet müdürlüğü binasının ruhsatı 18 Eylül 2019 tarihi itibari ile Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz tarafından onaylandı. Selimpaşa Mahallesi Adnan Menderes Caddesi 1266 Ada 3 Parselde mülkiyeti hazineye ait araziye yapılacak Selimpaşa Polis Karakolu binasının da ruhsat işlemi tamamlandı. Yeni hizmet binaları için inşaat çalışmalarına en kısa sürede başlanacak.

İlk oturum yapıldı

Silivri Belediye Meclisi’nin Ekim ayı meclis toplantısının ilk oturumu da gündeme ilave olan yeni maddelerin görüşülmesi ile gerçekleştirildi. Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, gündem maddelerinin görüşülmesine geçilmeden önce CHP grubu tarafından başkanlık makamına sunulan 4 soru önergesini okuttu. Başkan Yılmaz ve belediye meclis üyelerinin oy birliği ile 11 gündem maddesine ek olarak 3 gündem maddesi daha görüşülmek üzere kabul edildi. 14 gündem maddesi ilgili komisyonlara havale edilirken, 4 soru önergesi de görüşülmek üzere Başkanlık makamına gönderildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 08:55

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER