BÖREK FESTİVALİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Silivri Belediyesi tarafından düzenlenen Ortaköy Börek Festivali’nin 12'ncisi, 25 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Festival kapsamında börek yarışması yapılacak ve en lezzetli börek ödüllendirilecek. Ünlü sanatçı Rober Hatemo da konser vererek sevenleriyle buluşacak.

BÖREK FESTİVALİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI


Bu yıl 12'ncisi düzenlenecek olan geleneksel Ortaköy Börek Festivali için geri sayım başladı. 25 Haziran 2022 Cumartesi günü yapılacak festivalde Silivrili kadınlar börek yapımındaki maharetlerini konuştururken, festivale katılanlar Rober Hatemo konseri ve diğer sahne gösterileriyle coşacak.

Pandemi öncesindeki festival coşkusunun bu yıldan itibaren yeniden yaşanacağını ifade eden Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, “Geleneksel olarak düzenlediğimiz Ortaköy Börek Festivali ilçemizin tanıtımı için oldukça önemli.

Festivalimize tüm Silivrilileri ve İstanbulluları davet ediyorum. Halkımızın festival coşkusuna katılması bizi çok mutlu edecektir.” dedi. 

Ortaköy Meydanı’nda saat 19.30’da başlayacak olan Ortaköy Börek Festivali’nde saat 20.30’dan itibaren sahne gösterileri ve Rober Hatemo konseri olacak.

     
 

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER