Erol oda başkanlığına geri döndü!..

Erol oda başkanlığına geri döndü!..
Büyükçekmece Ziraat odası 4.olağan kongresini yaptı. Daha önce AKP Büyükçekmece İlçe başkanı olduğu için oda başkanlığını yönetim kurulundan Hacı İlker Temir’e bırakan Recep Erol bu kongrede tek liste ile gidilen seçimin ardından delegelerin tamamının oyu

 

Büyükçekmece Ziraat odası 4.olağan kongresini yaptı. Daha önce AKP Büyükçekmece İlçe başkanı olduğu için oda başkanlığını yönetim kurulundan Hacı İlker Temir’e bırakan Recep Erol bu kongrede tek liste ile gidilen seçimin ardından delegelerin tamamının oyunu alarak yeniden Büyükçekmece Ziraat odasının başına geçti ve görevi devraldı.

Büyükçekmece Ziraat odası 4. Olağan kongresini cumartesi günü Büyükçekmece Esnaf Odasının toplantı salonun da gerçekleştirdi. Divan başkanlığını MHP Beylikdüzü il genel meclis üyesi İskender Duriç’in yaptığı kongre saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başladı.

 

Destek üretene verilsin…

 

Kongre de açılış konuşmasını yapan başkan H.İlker Temir görevde oldukları süreç içerisin de yapmış oldukları çalışmaları anlattı. Temir konuşmasın da Çiftçilerin artan maliyetlerden yana zor durumda olduğunu belirterek yapılan desteğinde tüccarlara değil mal üretenlere verilmesini istiyoruz dedi.

Gündem maddelerine geçmeden önce divan başkanı Duriç kongre de bulunan misafir siyasilere de birer söz hakkı verdi. Kısa selamlama konuşması yapanlar arasında Büyükçekmece belediye başkan yardımcısı Bayram Ali Üner,AKP Büyükçekmece ilçe başkanı Ekrem Görçeker, CHP Belediye meclis üyesi Coşkun Tanış, MHP İlçe başkanı A.Yavuz Güneş, Saadet Partisi ilçe başkanı Orhan Yiğit, BBP İlçe başkanı, Cahid Dak ve Başakşehir Ziraat oda başkanı Ömer Demir ülkemiz ve bölgemizde ziraatın giderek yok olma noktasına geldiğini belirttiler. 

 

 

 Oda yönetimi şu isimlerden oluştu!

 

Recep Erol başkanlığın da oluşan Büükçekmece Ziraat odasında şu isimler yer aldılar Asıl üyeler. Hacı İlker Temir, Sezgin Erçağ, Taner Durmaz, Yunus Ergüne, Güral Başarır ve Erol Biçer. Yedek yönetimde ise Ramazan Sezen, Arslan Tunca, Özen Pazarlı, Engin Hızlı,Mustafa Kılıç,A.Ulvi Gökbulak ve Ceyhun Koç.

Büyükçekmece Ziraat oda yönetimi başkanlığını yeniden devralan Recep Erol kendisini bu göreve yeniden getiren delege ve çiftçilere teşekkür ederek kongrenin ardından önümüzdeki günlerde bölgemizdeki bürokrat, siyaset, Sivil Toplum temsilcileri ve çiftçilerin katılacağı  çok geniş katılımlı bir yemek vereceklerini söyledi.

 

İlgi yoğundu!

 

Büyükçekmece Ziraat odasının kongresine katılım ve ilginin yoğun olduğu dikkat çekti. Kongreye katılanlar arasında Büyükçekmece belediye başkan yardımcısı Bayram Ali Üner, Beylikdüzü belediye başkan yardımcısı Efrahim Yeşil, Büyükçekmece Şoförler ve Otomobilciler oda başkanı Mahir Ereke ve bazı yönetim kurulu üyeleri, Esnaf odası başkanı Rahmi Yazıcı, Muhtarlar derneği başkanı Alkış Barış ve araların da Çakmaklı Mahalle Muhtarı Erkan Eski, Mimarsinan Merkez Mahalle Muhtarı Tuncer Gülkoku, Karaağaç Mahalle Muhtarı Nejat Doğan ve diğer mahalle muhtarları, Büyükçekmece Rumeliler ve Trakyalılar Dernek Başkanı Ercan Çitçi,Bazı Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, AKP Büyükçekmece ilçe başkanı Ekrem Görçeker, AKP Çatalca ilçe başkanı Selim Güçbilmez,İlker Gürbüz,CHP Belediye meclis üyesi Coşkun Tanış,Ali Adıgüzel, AKP meclis üyesi Recep Alpaslan,MHP İlçe başkanı A.Yavuz Güneş, Saadet Partisi ilçe başkanı Orhan Yiğit, BBP İlçe başkanı, Cahid Dak ve Başakşehir Ziraat oda başkanı Ömer Demir.Ayrıca Türkiye Ziraat odaları genel başkanı Şemşi Bayraktar, AKP İstanbul il başkanı Aziz Babuşçu, Ordu il ziraat oda başkanlığı, Beylikdüzü belediye başkanı Yusuf Uzun,İstanbul İlçe Ziraat oda başkanları, Bazı sivil toplum kuruluşları ve siyesi partiler ise kutlama telgrafı ve çelenk göndermişlerdi.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.