Aziz Yıldırım'dan şok karar!

3 Temmuz sürecinin ardından çok yorulduğunu ve yıprandığını söyleyen F.Bahçe başkanı, olağanüstü kongrede aday olmayı düşünmediğini ifade etti.

 Aziz Yıldırım'dan şok karar!
Fenerbahçe'de yeni bir dönem mi başlayacak? 15 Şubat 1998'de bir oy farkla başkan seçilmesinin ardından 15 yıldır bu görevi sürdüren Aziz Yıldırım radikal bir kararın eşiğinde. 3 Temmuz 2011'de patlak veren şike sürecinin ardından sıkıntılı günler geçiren başkan Aziz Yıldırım, olağanüstü kongrede aday olmak istemiyor. Başkan Yıldırım'ın, yakın çevresine "Artık çok yoruldum. Sanırım bırakmanın zamanı geldi. Yeni dönemde aday olmayı düşünmüyorum" dediği belirtildi. 

GÜVENİLİR BİRİSİ OLURSA...

Görevi bırakmak için güvenebileceği bir aday çıkmasını beklediğini kaydeden Yıldırım'ın "Fenerbahçe'yi ileriye götürecek, vizyonu geniş, güvenilir bir aday ortaya çıkması halinde bırakacağım" diye konuştuğu kaydedildi. Hatırlanacağı gibi 5. Asliye Hukuk Mahkemesi "olağanüstü kongre yapılması" şartıyla Aziz Yıldırım, Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu hakkındaki tedbir kararını kaldırmıştı. Fenerbahçe'nin eylül veya ekim ayında kongreye gitmesi gerekiyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2013, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER