BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ’NİN ANADOLU EFES GURURU

Avrupa Ligi organizasyonu tarafından 2020 yılında "Avrupa'nın En İyi Pazarlama Yapan Takımı" seçilen Anadolu Efes, One Team Ödülleri'nde üst üste ikinci kez Altın Ödül'ün sahibi oldu. Beylikdüzü Belediyesi’nin ana partner olduğu Turkish Airlines EuroLeague’in kurumsal sosyal sorumluluk programı One Team kapsamında gerçekleştirdiği projeyle basketbol bir metafor olarak kullanılarak, özel sporcuların sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak amaçlandı.

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ’NİN ANADOLU EFES GURURU

Anadolu Efes, Turkish Airlines EuroLeague’in kurumsal sosyal sorumluluk programı One Team kapsamında Beylikdüzü Belediyesi iş birliğiyle gerçekleştirdiği proje ile One Team Ödülleri’nde üst üste ikinci kez Altın Ödül’ün sahibi oldu. Özel sporcuların sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak adına basketbolun bir metafor olarak kullanıldığı ve uzman eğitmenlerin görev yaptığı proje, Turkish Airlines EuroLeague ve EuroCup’ta yer alan 42 takımın projeleri arasında birinci seçildi. Katılımcı özel sporcuların 16 hafta boyunca problem çözme, karar alma, takım çalışması, özgüven ve spor yapma alışkanlığı kazanma gibi konularda çalışmalar yaptığı One Team projesi, hem özel sporcuların hem de ailelerinin hayatlarına değer kattı. Proje sonunda yapılan değerlendirmelerde de katılımcıların sosyal gelişimlerinde ciddi ilerlemeler olduğu tespit edildi.

Gül: Belediyemizin ismini ulusal ve uluslararası platformlarda duyurmaya devam edeceğiz

Proje ile üst üste üç yıldır organizasyonda finale kalan Anadolu Efes’in, Türk basketbol tarihindeki ilk One Team Altın Ödülü’nü 2019 yılında elde ettiğini hatırlatan Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Fidan Gül, “Türkiye'ye One Team Ödülleri'nde altın ödül kazandıran ilk takım olan Anadolu Efes, bu yıl ki başarısı ile de bu ödülü Avrupa'da üst üste ve iki kez kazanan ilk ve tek takım oldu. Beylikdüzü Belediyesi olarak biz de ortağı olduğumuz bu ve benzeri projelerin ilçemizde yapılması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Aynı zamanda ana sponsor olma ayrıcalığı ve Belediyemizin ismini ulusal ve uluslararası platformda duyurmanın haklı gururunu taşımaktayız.” ifadelerini kullandı.

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER