BOWLİNGİN KAZANANLARI BELLİ OLDU

Beylikdüzü Belediyesi Spor İşler Müdürlüğü, ilçedeki vatandaşları eğlenceli Bowling Turnuvası’nda buluşturdu. Sporseverleri birçok spor dalıyla buluşturan müdürlüğün, düzenlediği turnuvada kıyasıya rekabet vardı. Kadın-erkek 2 ayrı kategoride yapılan turnuvada 1., 2. ve 3.’lere hediyeleri verildi.

BOWLİNGİN KAZANANLARI BELLİ OLDU

Vatandaşın katılımıyla keyifli anlara sahne olan Beylikdüzü Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nün düzenlediği Bowling Turnuvası’nın kazananları belli oldu. Çekişmeli geçen karşılaşmaların yaşandığı turnuva, kadın ve erkek olarak iki kategoride yapıldı. Beylikdüzü Belediyesi 1. Başkan Vekili Ömer Şatır ve Başkan Yardımcısı Fatma Hoşgöz’ün de katılım sağladığı organizasyon Perla Vista AVM’de gerçekleşti.

Toplamda 100 erkek, 50 kadın katılımcının yarıştığı oyunlar 8-9 Şubat tarihlerinde yapıldı. Kadınlarda 1. Damla Ceber, 2. Melike Tamöz, 3. Sonay Çalışkan, erkeklerde 1. İlhan Gönül, 2. Şenol Şentürk, 3. İse Haluk Gölbaşı oldu. Beylikdüzü Belediyesi tarafından Boyner Mağazaları’nda geçerli birincilere 350, ikincilere 250, üçüncülere ise 150 Türk Lirası değerinde hediye çekleri takdim edildi. 

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2017, 17:12

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER