Büyükçekmece, salladı ama yıkamadı

Kocaeli İsmetpaşa Stadını dolduran 20 binden fazla seyirci karşısında Kocaelispor’u sahadan silen fakat galibiyete ulaşacak golleri bulamayan Büyükçekmece Belediyespor, yenilgi sonrası büyük üzüntü yaşadı.

Büyükçekmece, salladı ama yıkamadı

 Böylesine kalabalık taraftar topluluğu karşısında ilk kez mücadele eden Büyükçekmece Belediyespor, cesur futboluyla Kocaelispor taraftarlarının korkulu rüyası olmayı başardılar. Bir tek eksiğin gol olduğu bordo-mavililerde oynanan futbol gönülleri okşarken, alınan yenilgi camianın moralini bozdu. Sahadan galibiyetle ayrılamadıkları için üzgün olduklarını söyleyen futbolcular, rakiplerini salladıklarını fakat yıkamadıklarını dile getirdiler.


O coşkulu taraftara futbollarıyla keyif veren ve rakibe zor anlar yaşatan Büyükçekmece Belediyespor’lu oyuncuların tek tesellisi iyi futbol ve kazanma hırsının üst seviyelerde olmasıydı. Kırmızı kart görerek eksilen Büyükçekmece Belediyespor, 10 kişi ile kalabalık seyirci karşısında bundan daha fazlasını yapamadı ve sahayı boynu bükük terk etmek zorunda kaldı.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2015, 09:37

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER