DÖNMEZ’DEN FAİR PLAY’İN DİBİ!

Bir kulüp başkanını düşünün. Takımı ligde küme düşme mücadelesi veriyor. Haftalardır kazanamıyor. Rakip de ilk yarıda deplasmanda kaldığı Çamlıcaspor.

DÖNMEZ’DEN FAİR PLAY’İN DİBİ!

Üstelik de 90 dakika boyunca iyi bir mücadele ortaya koyuyorsunuz. Bir de penaltınız verilmiyor üstüne. 3-2 de yenilerek kaybediyorsunuz iyi oynadığınız bir maçta Ancak Ömerlispor Kulüp Başkanı Vedat Dönmez maç bitiminde ilk kendisi sahanın ortasına giderek Çamlıcasporlu bütün oyuncuları kutlayarak ellerini sıkıyor tek tek. Yetmiyor teknik direktör Ahmet Yurtsever’i de tebrik ediyor galibiyetinden dolayı. Maçta bir penaltısını vermeyen hakemleri de kucaklıyor son düdükten sonra. Bir başkan daha ne yapabilir Fair Play adına doğrusu söylenecek bir kelime bile bırakmıyor bize Dönmez. Ve maçın ardından kendisine bıraktık sözü: Yenmek, yenilmek önemli değil. Burada misafirimizi en iyi şekilde ağırlamaya çalıştık. Onlar da bizi orada en iyi şekilde ağırlamışlardı. Maç bitti. Hayat da devam ediyor. Biri yenecek, biri üzülecek. Futbolun içindeki sertlikler de her zaman olmaya devam edecek.
Peki verilmeyen penaltı için ne dedi maçtan sonra Dönmez: Hakemin takdiri. Hiçbir zaman hakemler hakkında konuşmadım. Konuşmayacağım da.

Haber ve fotoğraflar: İskender KORDU

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2012, 10:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER