İkili averajla gelen mutluluk

İstanbul Süper Amatör Lig 5.grup takımlarından Gülsuyuspor, ligin son haftasında Başıbüyük stadında oynadığı maçta grupta 3. sıradaki Damlaspor ile 2-2 berabere kaldı, ikili averajla Klasman Grubuna kaldı.

İkili averajla gelen mutluluk

Gülsuyuspor'u Klasman Grubuna çıkaran maçın gollerini Bora ve Emre Efe attılar. Başıbüyük stadında oynanan maçta seyirci rekoru kırıldı, tribünler tıklım tıklım doldu. Gülsuyuspor ile Damlaspor arasında oynanan müsabakaya, CHP Maltepe ilçe başkanı Hasan Solmaz, Belediye Meclis üyeleri Hasan Gökkaya, Özgür Yıldırım, Medya Der Başkanı Selahattin Şimşek ve sporseverler büyük bir ilgi gösterdiler.


Gülsuyuspor 90 dakika sonunda aldığı beraberlik ile ikili averajda üstün olduğu için grupta ikinci sırada yer aldı ve Play-Off grubuna Zara Ekinlispor’dan sonra yükselen ikinci takım oldu. Gülsuyuspor taraftarları Liderleri Rüzgâr Kenan eşliğinde tribünlerde takımlarını desteklediler adeta şov yaptılar. Maçta çevik kuvvet gerekli önlemleri aldığı için herhangi bir olaya çıkmadı.  Gülsuyuspor kulübü başkanı Bayram Behram Kaçar ve yöneticileri maçtan  sonra takıma Büyük Bakkalköy’deki Yeşil cennet tesislerinde yemek verdiler. Başkan Bayram Behram Kaçar Gülsuyusporun 5.grupta Klasman Grubuna yükselme başarısını gösterdiğini, bu başarıda katkısı olanlara teşekkür ettiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2015, 09:35

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER