KARS36SPOR’A DESTEK GECESİ

15 günlük İstanbul kampını tamamlayan Kars36Spor için Esenyurt Belediyesi Kültür Merkezi'nde moral gecesi düzenlendi. 

KARS36SPOR’A DESTEK GECESİ

Şehir kampı programıyla İstanbul'da 15 günlük misafirliklerini tamamlayan Kars36Spor, düzenlenen moral gecesinin ardından memlekete döndü. Esenyurt Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleşen geceye tam kadro katılan takım, Karslıların yoğun ilgi ve desteğiyle karşılaştı. Slayt gösterisiyle başlayan etkinlikte coşku futbolcuların tek tek sahneye çağrılmasıyla yükseldi, katılımcılar takımı ayakta alkışladı.

'İSTANBUL'DAN YÜKSEK MORALLE AYRILIYORUZ'

Üçüncü lige çıkmak amacıyla sürekli çalıştıklarını ifade eden Kars36Spor Kulübü Başkanı Muharrem Yıldız yaptığı konuşmada, İstanbul kampı sırasında kendilerinden desteklerini esirgemeyen bütün hemşehrilerine teşekkür etti. Takımın moral ve motivasyon açısından yüksek değerlerle İstanbul'dan ayrıldığını da söyleyen Yıldız, zorlu bir mücadele sürecinden sonra muhakkak hak ettikleri yere geleceklerini de sözlerine ekledi.

Kars36Spor Genel Koordinatörü Zafer Aras'ın ve Karslı iş insanı Çetin Çapan'ın da emekleri ve katkılarıyla 15 günlük şehir kampını tamamladıklarını söyleyen Başkan Yıldız, hemşehrilerinin bu iki isim gibi takıma sahip çıkmaları ve destek vermeleri gerektiğinin altını çizdi.

KAI BEYLİKDÜZÜ’NDEN 30 BİN TL BAĞIŞ

Moral gecesine siyasi parti temsilcileri, iş insanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar ve basın mensupları katılım sağlarken burada Kars36Spor’un güçlenmesi için bir bağış kampanyası da yapıldı. Geceye katılan bir çok iş adamından bağış yağarken Kars Ardahan Iğdır Beylikdüzü İş İnsanları Dernek Başkanı Temel Altıntaş tüm dernek yöneticileri olarak aralarında topladıkları 30 bin Türk Lirası’nı Kars36Spor’a bağışladıklarını açıkladı. Altıntaş burada yaptığı konuşmada ‘Geçtiğimiz günlerde KAI tanıtım günlerinde oldukça hatırı sayılır bağışlar toplandı. Bu etkinlikte görev alan yöneticilerimiz bu bağışları nereye harcadıklarını açıklamadılar. Tanıtım günlerinde toplanan bağışların da KarsSpor’a verilmesini teklif ediyorum’ diye konuştu…

KARS'IN KADİM KÜLTÜRÜ: AŞIKLAR ATIŞTILAR

Konuşmaların ardından bölgenin vazgeçilmez kültürü olan aşıklık geleneği sahneye kondu. Aşıklar sazları, sözleri ve atışmaları ile programa renk kattılar.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2020, 18:57

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER