Tekvandoculardan teşekkür plaketi

Silivri Ak Parti İlçe Başkanı Metin Karakaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Silivri Kapalı Spor salonunda antrenman yapmakta olan Silivri Tekvando Kulübünü ziyaret etti. Karakaş’a İlçe Başkan Yardımcıları’da eşlik etti.

Tekvandoculardan teşekkür plaketi
Gerçekleştirilen ziyarette Kulüp Başkanı Oktay Ayyıldız, Başkan Yardımcısı Ali Demircioğlu, Antrenör  Cem Soydaş ve Kürşat Soydaş’ın hzır bulundu. Kulüp başkanı seksen öğrenci ile beraber Türkiye’nin çeşitli yerlerinde gerçekleşen müsabakalara hazırlanıldığı bilgisini verdi.
Silivri Tekvando Kulübü katkılarından dolayı Silivri Ak Parti İlçe Başkanı Metin Karakaş’a teşekkür plaketi verdi. 
Uslu; “ Canı gönülden destek Karakaş’tan”
Plaketi vermek üzere konuşmayı Silivri Tekvando Kulübü Basın Danışmanı Abdurrahman Uslu yaptı. Uslu Karakaş’a teşekkür ederek “ Tekvandoya bu zamana kadar canı gönülden destek veren Metin Karakaş’a çok teşekkür ediyoruz. Formalarımızı kendileri bizlere temin etti. Silivri’de bizlere en çok katkı sağlayan destek veren kendileridir. Bizlerin tekvando kulübü olarak bir sloganı var. ‘Bir tekvandocu her şeyi kırar ama bir insanın kalbini asla’ biz bu zamana kadar burada olan çocuklarımızın tamamına bu şekilde eğitim veriyoruz” şeklinde konuştu.
Karakaş; “ Kulübe destek vermeye devam edeceğiz”
Silivri Ak Parti İlçe Başkanı Metin Karakaş destek vermeye devam edeceklerini vurgulayarak“ Sevgili yavrularım ben öncelikle sizleri, ailelerinizi ve hocalarınızı tebrik ediyorum. Onlar Silivri’mize değer vermese hiç kimse şuanda burada bu konumda olmazdı. Bizler buraya geldiğimizde salon çok soğuktu bu sorunun biran önce giderilmesi için elimizden geleni yapacağım. Burada yeni spora başlayan çocuklarımız var onların forma eşortman ihtiyaçları var. Hocalarımıza talimat verdim. Bunu bir an önce gidereceğim. Burada bulunan bütün çocuklarımızı ihtiyaçlarını gidereceğim. Aynı zamanda sizin spor yaptığınız yerin düzgün bir şekilde olmasını sağlayacağım. Bu sporu yaşamamız lazım, yaşatmamız lazım. Biz eğer Türkiye’de madalya almak istiyorsak, çalışmalarıyla olacaktır. Bugün spor deyince aklımıza ya futbol geliyor ya basketbol geliyor ya da voleybol geliyor. Ben desteklerimizi devam ettireceğimizi ve en güzel madalyaları alacağımızı biliyorum ve şimdiden tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2012, 09:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER