10 Aylık Bebek, Su Dolu Kovada Boğuldu

Hatay'da annesi çamaşır sermeye giden 10 aylık bebek, emekleyerek gittiği banyoda su dolu kovanın içine düşüp boğularak can verdi

10 Aylık Bebek, Su Dolu Kovada Boğuldu
Hatay'ın Samandağ ilçesinde, annesi çamaşır sermeye giden 10 aylık bebek, emekleyerek gittiği banyoda su dolu kovanın içine düşüp boğularak hayatını kaybetti.
BEBEĞİ YATAK ODASINDA BIRAKTI

Edinilen bilgiye göre, 3 çocuk annesi Seher Aslan (30) dün öğleden sonra yıkadığı çamaşırları makineden çıkarıp asmak için dışarı çıktı. Bu arada 10 aylık bebeği Duygu Aslan'ı da yatak odasında oynaması için yere bıraktı.

GERİ GELDİ KIZINI BULAMADI

Emekleyerek kapısı açık olan yatak odasından banyoya giren bebek, banyodaki su dolu kovayla oynamaya başladı. Bir süre sonra kovanın içine düşen Duygu bebek bir daha çıkamadı. Anne ise çamaşırı serdikten sonra yatak odasına geldiğinde bebeğinin olmadığını fark etti.

KÜÇÜK KIZ CAN VERDİ

Bebeğini arayan anne, banyoyu kontrol ettiğinde evladının başı aşağı kovanın içinde olduğunu gördü. Hemen bebeğini alıp ambulans çağırarak hastaneye götürdü. Ancak boğularak hayatını kaybeden bebek kurtarılamadı.

TOPRAĞA VERİLDİ

Adana Adli Tıp Kurumu'nda otopsi yapılan bebeğin cenazesi, dedesi Edip Aslan tarafından teslim alındı. Cenaze aracıyla Samandağ ilçesine götürülen bebek burada toprağa verildi.
Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2015, 11:54

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER