518 yıl öncesinden bugünü işaret etti: Nostradamus'un tüyler ürperten 2022 kehanetleri

Baba Vanga'nın 2022 kehanetleri tüyleri diken diken ederken, bu sefer de Nostradamus ya da asıl adıyla Michel de Nostredame'nin 2022 yılı kehanetleri korkuttu.

518 yıl öncesinden bugünü işaret etti: Nostradamus'un tüyler ürperten 2022 kehanetleri

Nostradamus'un 2022 yılıyla ilgili en çarpıcı kehaneti, dünya ekonomisiyle ilgili. Kahine göre 2022 yılında ekonomik anlamda önlemeyen bir düşüş yaşanacak ve dünya ekonomisinde çökme meydana gelecek.

DÜNYAYA METEOR ÇARPACAK

NASA, bu olayın gerçekleşme tarihi olarak her ne kadar 2021 sonlarının elverişli olduğunu söylese de Nostradamus'un iddiasına göre Dünya'ya meteor çarpması 2022 yılında gerçekleşecek. Nostradamus'un uzun bir kıvılcım izinden bahsettiği belirtiliyor.  Bunun sadece asteroit anlamına gelmediği ayrıca deprem ve tsunamilere de işaret ettiği iddia ediliyor.

YAPAY ZEKA

Nostradamus'a göre 2022 yılında yapay zekada inanılmaz seviyede bir ilerleme meydana gelecek. Nostradamus'un iddiasına göre bilgisayar ve robotlar, bu yılda insanları ele geçirecek ve yavaştan dünyayı yönetmeye başlayacak.

BÜYÜK BİR PATLAMA

Nostradamus'a göre 2022 yılında dünyada büyük bir patlama yaşanacak. Bu patlama, iklim ve dünyanın konumundaki değişikliklere neden olacak. Patlama ayrıca sel ve depremlere neden olacak.

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER