Ayaklarına Kapanıp Evlenme Teklifi Ettiği İngiliz Sevgilisinin 3 Ay Sonra Boynunu Kesti!

Bodrum'da, İngiliz sevgilisine havalimanında sürpriz evlenme teklifi yapan Fatih Z., olaydan 3 ay sonra şiddetli geçimsizlik nedeniyle sevgilisinin boynunu kesti. Ağır yaralı kadının tedavisi sürüyor.

Ayaklarına Kapanıp Evlenme Teklifi Ettiği İngiliz Sevgilisinin 3 Ay Sonra Boynunu Kesti!
Muğla'nın  Bodrum ilçesinde 18 Nisan'da Milas-Bodrum Havalimanında İngiliz sevgilisi Faiza Drid'e sürpriz evlenme teklifi yapan aşçı  Fatih Z. bugün sevgilisi Faiza Drid'e çam şişe ile boynunu keserek yüzünden yaraladı.

DİZLERİNİN ÜZERİNE ÇÖKÜP EVLENME TEKLİFİ ETTİ

Fatih Z. Havalimanını mumlarla süsleyip, gülle "Will you marry me" (Benimle evlenir misin?) yazısı ile sevgilisi Faiza Drid'i karşılamıştı. Dizlerinin üzerine çöküp evlenme teklifi yapan  Fatih Z.'nin bu davranışı  İngiltere'nin başkenti  Londra'da bir süper markette müdürlük yapan Drid'i çok sevindirmiş ve boynuna sarılarak 'Evet' demişti.3 AY SONRA BOYNUNU KESTİ

Lüks bir vip araçla evlerinin yolunu tutan çift şiddetli geçimsizliğe başladı. Gece 04.00 sularından  Bitez Mahallesi'nde buluşan  Fatih Z. ve Faiza Drid tartışmaya başladı. Tartışmanın şiddeti ile elinde bulunan şişeyi kıran  Fatih Z., Drid'in önce boynunu kesti daha sonra yüzünden yaraladı. Olayın ardından bölgeden uzaklaşan  Fatih Z. 5 saatlik aramanın ardından  Turgutreis Mahallesi'ndeki evinde yakalandı.
Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2017, 10:13

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER