BAŞKAN CEM KARA’NIN ACI GÜNÜ

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın kayınvalidesi Mürvet Kanbur (87) geçtiğimiz gün tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu. Mürvet Kanbur’un cenazesi Ataköy 5. Kısım Camiinde Cuma namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından Büyükçekmece Mezarlığında aile kabristanına defnedildi.

 BAŞKAN CEM KARA’NIN ACI GÜNÜ
Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın eşi Nurhan Kara’nın annesi Mürvet Kanbur bir süredir tedavi gördüğü hastanede geçtiğimiz Cuma sabahı hayata gözlerini yumdu. Mürvet Kanbur Cuma günü Ataköy 5. Kısım Camiinde kılınan Cuma namazı sonrasında son yolculuğuna uğurlandı. Anne Mürvet Kanbur’u ebediyete göç ettiği bu son yolculuğunda ailesi, sevenleri, dostları ve komşuları yalnız bırakmadı.


Kayınvalidesi Mürvet Kanbur’u son yolculuğuna uğurlayan Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara ise cenaze töreninde ailesi ile birlikte taziyeleri kabul etti. Anne Mürvet Kanbur’un cenaze törenine Çatalca Kaymakamı Dr. Nevzat Taşdan, Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3. Bölge Milletvekilleri Süleyman Çelebi ve Ferit Mevlüt Aslanoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3. Bölge Eski Milletvekili Mehmet Ali Özpolat, Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi Çatalca İlçe Başkanı Naci Özcan ve yönetim kurulu üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi Çatalca İlçe Başkanı Niyazi Uyar, Ak Parti Çatalca Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi Çatalca eski İlçe Başkanları Süleyman Kolcuoğlu ve Kasım Kolcuoğlu, Kumburgaz eski Belediye Başkanı Hüseyin Çorbacıoğlu, Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Otlatıcı, İl Genel Meclis Üyeleri Taşkan Uysal, Cengiz Aydın, Süleyman Bozdemir ve Gökay Güner, Çatalca ve Bakırköy Belediye Meclis Üyeleri, sivil toplum kuruluşları başkan ve yöneticileri, Çatalca Belediyesi personeli, Başkan Cem Kara ile Nurhan Kara’nın beraber görev yaptığı öğretmen arkadaşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2012, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER