Çapkın erkekler bu burçtan çıkıyor! Sakın onlara güvenmeyin

İlişkilerde bazı insanların sadakat sorunu hep olur. Onları kendinize bağlayabilmek ve gözünü dışarıya kapatabilmek sandığınız kadar olmaz. Doğuştan çapkın olan bu insanlar kendilerine engel olamaz ve hiç düşünmeden aldatabilir. Aldatmayı çok basit bir olay olarak gördükleri için bunu hep tekrar ederler. Astrolojide bazı burçlar diğerlerine göre daha çapkın olarak bilinir. İlişkilerinizde beraber olduğunuz erkeğin çapkın olup olmadığınız anlamak için astrolojinin tüyolarından faydalanabilirsiniz. İşte en çapkın erkeklerin burçları...

Çapkın erkekler bu burçtan çıkıyor! Sakın onlara güvenmeyin

Bazı insanlar doğuştan çapkın bir yapıya sahip olur. Onların flörtöz yapısı düzeyli bir ilişki yaşamanıza engel olabilir.

Aldatmaya meyilli olan bu insanlarla vakit geçirebilmek ve sağlıklı ilişki kurabilmek gerçekten zor olur. Astrolojide en çapkın erkeklerin burcunu sizler için araştırdık.

1-İKİZLER BURCU ERKEĞİ

İkizler burcu olan erkekler sosyal kişiler olur. Onlar için yeni insanlar tanımak, bilgi paylaşmak ve konuşmak büyük önem taşır.

İkizler burcu erkeği flört etmeyi çok sever. Özellikle bilgili ve konuşkan kadınlarla karşılaştıklarında kendilerine asla engel olamazlar.

İkizler burcu erkeği ilişkilerinde çok sadık kalamaz. Monotonluktan her zaman sıkılan ikizler burcu erkeği sürekli yeniliklerin peşinde koşar. Düzenli ve uzun ilişkiler ikizler burcu erkeğine uymaz.

2-KOVA BURCU ERKEĞİ

Kova burçları arkadaş canlısı insanlar olur. Çevreleriyle sık vakit geçirmeyi sever. Kova burcu da yeni insanlar tanımak konusunda çok hevesli olur. Onlar sıcak kanlı ve samimi insanlar oldukları için hemen herkesle kaynaşırlar.

Kova burcu olan erkekler genellikle özgür ruhludur. Onların birine bağlı olmasını beklemek çok doğru olmaz. Sıkı ilişkilere gelemezler. Özgürlüklerinin kısıtlandığını düşündüğü anda ilişkiden kaçmanın yollarını arar.

3-YAY BURCU ERKEĞİ

Yay burçları her zaman macerayı sever. Yeni yerler görmek, gezmek, eğlenmek yay burçlarının bu hayatta en keyif aldığını şeylerdir.

Yay burcu erkeği ile bir beraberliğiniz varsa onun bitmek bilmeyen enerjisine ayak uydurmanız gerekir.

Yay burcu erkekleri hep aynı ortamda bulunmaktan ve hep aynı insanla vakit geçirmekten bir süre sonra sıkılır. Bu durum onu yeni insanlarla flört etmeye zorlar.

Yay burcu erkekleri ilişkisini düşünmeden hemen başka biriyle samimiyet kurabilir. Hatta ummadığınız anda sizi terk edebilir.

4-KOÇ BURCU ERKEĞİ

Koç burcu erkeği sadakatsizliği ile meşhur bir diğer burçtur. Koç burcu erkeği her an dürtülerine yenik düşebilir. Sürekli heyecan ve eğlence arayan koç burcu erkekleri kaçamak yapmayı sever.

Koç burçlarının özgürlükçü ve sosyal yapısı da sadakat konusunda zorlanmalarına sebep olur.

Koç burcu erkekleri gerçekten keyifli vakit geçirdiği kadınları asla hayatından çıkarmak istemez. Ancak çok çabuk sıkılan koç burcu erkeği gözünü kırpmadan sizi aldatabilir.

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER