Esenyurt’ta Soba ve kömür yardımı

Esenyurt Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından tespit edilen ailelere kış mevsiminde de yardımlar aralıksız devam ediyor.

Esenyurt’ta Soba ve kömür yardımı

Son günlerde Türkiye’yi etkisi altına alan soğuk hava nedeniyle, Esenyurt ’ta yardıma muhtaç aileleri Esenyurt Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü soba ve kömür yardımları yaparak “soğuk havada sıcak yardım” ile ısıtmaya devam ediyor.

 İlçede kömür yardımı için tespit edilen on iki bin ailenin büyük bir kısmına kömür dağıtımı yapıldı. Bir yandan dağıtımlara devam edilirken soba ihtiyacı olan aileler tespit edilerek soba yardımları yapılıyor.

 Bu yardımlar yanı sıra 280 aileye doğal afet yardımı yapan Esenyurt Belediyesi maddi yardım ve gıda yardımlarıyla çalışmalarını tespitler yaparak sürdürüyor.

Başkan Kadıoğlu “Ne kadar ihtiyaç sahibi varsa hepsine el uzatacağız.”

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu “Tespit ettiğimiz ailelerimizle her zaman iletişim halinde olacağız ve ulaşmamız gereken ne kadar ihtiyaç sahibi varsa onlara da el uzatacağız.”diyerek bu konudaki hassasiyetini belirtti.

 Kadıoğlu’na teşekkür.

İhtiyacına göre yardım yapılan aileler, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’na teşekkür ederek, kış aylarında bu yardımların ulaşması ile vatandaşların mutluluğu dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2013, 10:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
474747
474747 - 9 yıl Önce

kadıoğlu malesef kendi adamlarına dağıttı

SIRADAKİ HABER