Işık ve Yerli ailelerinin mutluluğuna ortak oldular

İstanbul Gazeteciler Dernek Başkanı ve Damga Gazetesi İmtiyaz sahibi Mehmet Mert'in yeğeni Tansu Işık, Alican Yerli ile dünyevine girdi.

Işık ve Yerli ailelerinin mutluluğuna ortak oldular

Büyükçekmece Mimarsinan Mahallesi’ndeki Kristal Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğünde davetliler ünlü bağlama ustası Burhan Yıldırım’ın türküleri eşliğinde halaylar çekti, danslar ettiler.

Genç çiftin mutlu gününe Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, CHP Büyükçekmece İlçe Başkanı Hüseyin Remzi Gökbulak, CHP Büyükçekmece Kadın Kolları Başkanı Saime Demirci, Beylikdüzü Kars Ardahan Iğdır Başkanı Temel Altıntaş ve çok sayıda davetli katıldı.

“İki güzel insanın mutluluğuna şahitlik etmekten dolayı çok sevinçiliyiz” diyen Karabat, çiçeği burnunda çifte huzurlu ve mutlu bir yaşam dilerken, Belediye Başkanı Bozkurt da “Allah bir yastıkta kocatsın” dileklerinde bulundu.

Gelin tarafı Işık Ailesi ve damat tarafı Yerli Ailesi tam kadro düğüne katılım sağlarken gelinin annesi Narin Işık, damat tarafını temsilen Turna ve Mustafa Yerli çifti mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür ettiler.

.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2021, 20:04

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER