Köpeklerle başı dertte...

Ak Parti Büyükçekmece İlçe Başkan Yardımcısı İbrahim Bilgin, köpeği bir kadını ısırdı diye 100 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Köpeklerle başı dertte...
 Köpek ısırıma cezası kesildi: 100 gün hapis!

Büyükçekmece Sulh Ceza Mahkemesi'nde Hakim Mehmet Yerküm tarafından 100 gün hapis cezasına çarptırılan İbrahim Bilgin'in bu cezası daha sonra 2000 (İkibin) TL para cezasına çevirildi.

Efe isimli köpeğinin Büyükçekmeceli bir bayanı ısırmasından dolayı bayanın davacı olması sebebi ile yaklaşık iki yıl süren mahkeme sonrası bu cezaya çarptırılan İbrahim Bilgin '24 yıldır köpeklerim vardır benim. Bu sürede toplasanız bir veya iki defa ancak bahçemden dışarı çıkmışlardır. Maalesef bunlardan birisinde de bir bayanı azıcık ısırmışlar. Zaten köpek herkesi ısırmaz. Onlarda can ve kalp taşıyorlar. Neyse bu küçük ısırık sonrası belki alabileceğim en yüksek cezayı aldım ama. Köpeğim Efe'nin canı sağolsun.' diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2012, 17:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
halkın sesi.
halkın sesi. - 9 yıl Önce

acaba sayın başkan köpeğine gösterdiği ilğiyi bayana göstermişmidir.bırakın ya herkez hayvanı sever ama unutmayalım ki insan ya o bayanın acaba duygu ve düşüncesi nasildir nasil korkmuştur.

SIRADAKİ HABER