Tesadüfen geçerken silahla vuruldu

Silivri'de bir marketin işletmecisi silahlı saldırıya uğradı. Markete gelen 16 yaşındaki Berkan da kurşunların hedefi oldu. Talihsiz çocuk yaşamını yitirdi, işletmeci yaralandı.

Tesadüfen geçerken silahla vuruldu
 Silivri'deki bir işletmenin sahibi olan Murat K. evinin önünde silahlı saldırıya uğradı. Silahlı saldırıda iş adamı yaralanırken, evinin yakındaki marketten alışveriş yapmaya giden 16 yaşındaki genç kurşunların hedefi oldu. Yaralı olarak markete sığınan genç kaldırıldığı hastanede kurtarılamadı.
İŞLETMECİ KENDİNİ BAHÇEYE ATARAK SON ANDA KURTULDU

Olay, akşam saatlerinde Silivri Sarıbekirler mevki olarak bilinen Alibey Mahallesi Altın Sokak üzerinde meydana geldi. Evinin önünde aracına binmek isteyen iş adamı Murat K.'ya, içerisinde 4 kişi olan beyaz bir araç içerisinden silahlı saldırı yapıldı. Kasığından yaralanan genç iş adamı kendini bahçeye atarak kurşunların hedefi olmaktan son anda kurtuldu.

MARKETE ALIŞVERİŞE GİDERKEN ÇOCUK KURŞUNLARIN HEDEFİ OLDU

Bu esnada evinin yakınında bulunan marketten alışveriş yapmak için yolda yürüyen 16 yaşındaki Berkan Ateş, kurşunların hedefi oldu. Koşarak markete sığınan gence, 15 metre uzaklıkta olan hastanenin acil servisindeki görevliler sedye ile gelerek müdahale etti. Sedye ile hastaneye kaldırılan 16 yaşındaki genç yapılan tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.


ÇOCUĞUN AİLESİ SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Olayı haber alan gencin yakınları sinir krizleri geçirirken, Berkan Ateş'in cenazesi nöbetçi savcının incelemelerinin ardından adli tıp kurumuna gönderildi. Gencin cenazesi adli tıp kurumundan alındıktan sonra memleketi olan Samsun'da defnedileceği öğrenildi.

POLİS SALDIRGANLARI ARIYOR

Polis, bir kişinin ölümüne bir kişinin de yaralanmasına sebep olan saldırganları yakalamak için çalışma ve soruşturma başlattı.
Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2017, 11:53

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER