Yaz Okulları İngilizce eğitimleri başladı

Silivri Belediyesi Yaz Spor Okulları kapsamında bu yıl ilk kez verilecek İngilizce Kursu başladı. Amerikalı öğretmenlerin eşliğinde ücretsiz olarak gerçekleşecek eğitimler üç hafta boyunca devam edecek.

 Yaz Okulları İngilizce eğitimleri başladı

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Yaz Spor Okulları kapsamında bir ilki hayata geçirerek Basketbol, Futbol, Voleybol, Badminton, Tenis, Engelliler Okulu, Taekvondo branşlarına İngilizce Eğitimini de ekledi. Çağrıbey Ortaokulu’nda gerçekleşecek ücretsiz eğitimler Amerikalı öğretmenler tarafından verilecek. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle başlatılan İngilizce Kursuna katılan öğrenciler, her okuldan başarı sıralamasına göre belirlendi.

Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Elif Bilici ve Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürü İkram Kayapınar Amerikalı öğretmenler ve kursa katılan Silivrili öğrencilerle bir araya geldi. "Bu imkânlara sahip olduğunuz için sizleri kıskanıyorum” diyen Kayapınar, öğrencilere başarılar diledi. Silivri Yaz Spor Okulları’nda ilk kez verilen ücretsiz İngilizce Eğitimi 17 Haziran- 6 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2013, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER