Avcılar'da WhatsApp ihbar hattı

Avcılar Belediyesi, WhatsApp ihbar hattı oluşturdu.

Avcılar'da WhatsApp ihbar hattı
Avcılar Belediyesi, Avcılar’da yaşayan vatandaşların belediyenin gerçekleştirdiği hizmetlerden daha çabuk ve daha hızlı yararlanmasını sağlamak amacı ile çalışmalarını sürdürüyor.
Bu kapsamda Avcılar Belediyesi, WhatsApp İhbar Hattı oluşturdu. İlçede yaşanabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşlar 0530 053 73 04 numaralı WhatsApp ihbar hattı üzerinden de müracaatlar da bulunabilecekler.

DAHA HIZLI VE DAHA KOLAY ULAŞIM

Avcılarlı Vatandaşların WhatsApp ihbar hattı üzerinden fotoğraf veya konum göndermeleri, ekiplerin oluşabilecek aksaklıklara daha hızlı müdahale etmesini sağlayacak. WhatsApp ihbar hattı 7 gün 24 saat takip edilerek Avcılar halkına hizmet verecek.

WhatsApp ihbar hattının getirdiği en büyük yenilik ise vatandaşın Avcılar Belediyesine çok daha hızlı bir şekilde ulaşmasını ve oluşabilecek aksaklıkların çok daha hızlı bir şekilde bilgisinin verilmesini sağlamak.

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli konu ile ilgili olarak ; “Vatandaşın mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşaması için ellimizden geleni yapmak bizim görevimiz. Biz hizmet için varız. Bu kapsamda vatandaşımız bize oluşabilecek herhangi bir sorunu ne kadar hızlı iletirse biz de o kadar hızlı çözümleyebiliriz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2017, 10:26

Zeynep Vural

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vildan korucu
Vildan korucu - 2 yıl Önce

Firüzköy Sağlık ocağından binanın sahibiyim sizler tarafından yaptırılmış olduğu sarı şeritler var park etme fakat acil durumda hastalar oraya yanaşanmıyor çünkü vatandaşlar onun üzerine çıkıp park ediyorlar bu benim garaj giriş ve çıkışını da engelliyor buraya sizin tarafınızdan mantar koyulmasını rica ediyorum

İsmail Gül
İsmail Gül - 2 yıl Önce

Üç sokagın tek çöpü

Ikbal unsal
Ikbal unsal - 1 yıl Önce

Sayın Avcılar belediye başkanı size sorum şudur sokak lambaları neden sabah dokuza kadar yanmaktadır harcanan elektriği kim ödüyor

Melek
Melek - 1 yıl Önce

Bugün ilkkez avcilar çarşıya gittimziver çarşının yanında colonzo giyim mmağazasından hem tacize uğradım orda çalışan oros. Darp edildim sivil polisi parayla orospu ile kendilerine bağlamışlar polis beni koruyacağına orospu ile birlikte beni dövdü köyden getirip karşılar avcilarda satıyorlar niye denetim yapılmıyor kabak bizimkinin hanımlara namusuyla patliyor

Aylin aylin
Aylin aylin - 11 ay Önce

Sokaklarımızın manevi anlamda güvenliği yok sürücülerin hızı çok fazla ve beslediğim canlılar kedi köpek olsun bunların da güvenliği yok. Daha bugün beslediğim kendinin cansız bedenini yol ortasında kanlar içinde gördüm. Ciddi anlamda sokaklarımızda sürücüler çok hızlı bir şekilde kullanıyorlar ara sokak olduğu için rahatlıkla hız yapabiliyorlar. Çocuklar yazın kapı önlerinde oyun oynuyorlar arabaların önünden cocukları da kaç defa çekip aldık.. Bunun için elinizden geldiğince her sokağa birer kamera koymanızı, (hız yapılmaması adına) ya da yollara kasis koyulmasını rica ediyorum. Lütfen bir şekilde geri dönüş sağlanmasını istiyorum.
Saygılarımla.

Nebiye
Nebiye - 9 ay Önce

Avcılar cihangir mah hamzayerli kaya sokakta çöpkontynirlerı neden dezenfekte delmiyor igrenç bişekilde anlamış degilz lütfen ilgilenilsin rica ediyorum

SIRADAKİ HABER