Bakırköy'de ücretsiz sünnet

Bakırköy'de hizmet veren özel hastaneler ücretsiz sünnet yapacak.

Bakırköy'de ücretsiz sünnet
Bakırköy Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün organizasyonuyla Bakırköylü dar gelirli ailelerin çocukları Bakırköy’deki 5 özel hastanede randevu esasına göre ücretsiz sünnet ettirilecek.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu şunları söyledi: “Bakırköylü 4 yaşın üzerindeki dar gelirli ailelerin çocuklarını Bakırköy’deki 5 özel hastanenin katkılarıyla hijyenik ortamda ve randevu esasına göre ücretsiz sünnet ettireceğiz.


Kayıtlar; Bakırköy Cumhuriyet(Özgürlük) Meydanı’nda belediye ana binasının yanında bulunan Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğümüzde yaptırılabilir. Veliler kayıt sırasında yavrularımızın 1 fotoğrafını, kimlik fotokopisini ve kendilerinin kimlik fotokopisini yanlarında bulundurmalıdırlar. “


SÜNNET ŞÖLENİ DE VAR

Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu sünnetlerin tamamlanmasının ardından mayısın ortalarında çocuklara sünnet kıyafetleri dağıtacaklarını, cesaret sertifikası vereceklerini, Eyüp Sultan Camii’ne ziyarete götüreceklerini, çocukların gönüllerince eğlenebilecekleri sünnet şölenini de gerçekleştireceklerini ifade etti.

414 96 88’DEN BİLGİ ALINABİLİR

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Bakırköylülerin; Basın- Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün 414 96 88 numaralı telefonundan da ayrıntılı bilgi alabileceklerini de sözlerine ekledi.
Kayıtlar; 15 Mart-Çarşamba günü başlayacak.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2017, 10:49

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER