BAŞKAN KARADENİZ'DEN TREN MÜJDESİ

Küçükçekmecelileri Ramazan Ayı boyunca mahallelerde kurduğu gönül sofralarında ağırlayacak olan Küçükçekmece Belediyesi, ikinci iftar sofrasını İstasyon Mahallesi’nde kurdu.

BAŞKAN KARADENİZ'DEN TREN MÜJDESİ

Küçükçekmece Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesindeki iftar sofralarına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Programa AK Parti İl Başkan Yardımcısı Feti Ahmet Balin, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Korkut da katıldı. Feti Ahmet Balin, vatandaşların Ramazan Ayı'nı tebrik ederek, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Başkan Karadeniz de vatandaşlarla tokalaşarak, Ramazan aylarını tebrik etti.

"2018 YILI SONUNDA TREN HİZMETE GİRECEK"


Alandaki vatandaşlara seslenen Başkan Karadeniz, “Rabbimiz Müslümanlar kardeştir diyor. Bu mütevazi soframızda bizlerle birlikte olduğunuz için teşekkür ederim. Ülkemiz ve  kardeşliğimiz için hep birlikte dua edelim. İstasyon Mahallemiz çok uzun süredir trenin hizmete girmesini bekliyor. İnşallah 2018 yılı sonunda hizmete girecek. Ayrıca Kirazlı- Halkalı arasındaki metro çalışmasının da ihalesi yapıldı. Hizmete girdiğinde İstasyon Mahallesi daha da kıymetli bir konum alacak" diye konuştu.

Ezanın okunmasının ardından iftar sofralarında vatandaşlar hep birlikte oruç açmanın manevi hazzını yaşarken, alana kurulan sahnede, animasyon ve Hacivat- Karagöz gösterileriyle aileler ve çocuklar eğlenceli bir Ramazan akşamı yaşadı.

 

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2017, 11:01

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER