Beylikdüzü’nde yollar çoğalıyor

Beylikdüzü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, 2016 yılının bahar aylarını takiben yol çalışmalarına hız kazandırdı. Nisan ayından itibaren 8 kilometreye yakın yeni yol açıldı.

Beylikdüzü’nde yollar çoğalıyor
Beylikdüzü’ndeki yollar çoğalıyor. Beylikdüzü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, 2016 yılının bahar aylarını takiben yol çalışmalarına hız kazandırdı. Nisan ayından itibaren 8 kilometreye yakın yeni yol açıldı. Ayrıca 13 kilometreden fazla yol ıslahı ve 44 bin 233 ton asfalt kaplama işlemi gerçekleşti.

Beylikdüzü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yollarda hummalı çalışmalar yapıyor. İlçe içerisinde birçok farklı noktada ekipleri bulunan müdürlük, planlanan çalışmaları eş zamanlı olarak ilerletiyor. İlçedeki vatandaşların taleplerini de değerlendirmeye alarak çalışan ekipler, 2016 yılının bahar aylarından itibaren çalışmalara hız kazandırdı; kısa sürede kilometrelerce yeni yol açma, asfalt serme, yol ıslahı gibi birçok işlem gerçekleştirdi.

İlçede bulunan Davutpaşa Caddesi, Esentepe Caddesi, Avrasya Caddesi’nde ise yeni yol açma çalışmaları ise devam etmekte.

Beylikdüzü 8 kilometre yeni yol kazandı

Ekiplerin çalıştığı 54 adet cadde ve sokakta yaklaşık 8 bin metre (8 km) yeni yol açılması yapıldı. 84 adet cadde ve sokakta yaklaşık 13 bin 500 metre (13,5 km) yol ıslah çalışması ile 21 bin 500 metre (21,5 km) yol çalışması yapılarak 69 bin ton alt temel malzeme (stabilize) kullanıldı. 65 cadde ve sokakta toplamda 35 bin 733 ton asfalt kaplama, ilçe genelindeki cadde ve sokaklarda ise 8 bin 500 ton asfalt yama ile birlikte toplam 44 bin 233 ton asfalt kullanıldı.
Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2016, 11:38

Zeynep Vural

YORUM EKLE
YORUMLAR
ismail
ismail - 6 yıl Önce

maşAllah fenişleri küçükçekmece mütahitlerine çalışıyor beylikdüzüne değil seçimlerde beylikdüzü küçükçekmece tek ilçe olacakmış küçükçekmecelilerin oyuna ihtiyacımız var hadi fenişleri ha gayret maşAllah

ismail
ismail - 6 yıl Önce

birbuçuk yıl önce döktükleri yeniliyorlar maşAllah hiç birşey yapamassan çevre belediyeleri örnek al uzağa gitmeye gerek yok büyük çekmece yeni sokakları modern elektirik direklerini gel gör fen işleri çalışıyor evet yusuf uzunu abat ettiler sıra ekrem başkanda maşAllah

SIRADAKİ HABER