Çantaköy'de asfaltlama çalışmları başladı

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, İBB Yol Bakım Daire Başkanları, köy ve mahalle muhtarları ile Kadıköy’de gerçekleştirdiği toplantıda muhtarların sorunlarını dinlemiş ve onlardan gelen talepleri değerlendirmişti.

 Çantaköy'de asfaltlama çalışmları başladı

 Toplantı sonrası alınan talepler ve verilen sözler hızla yerine getirilmeye devam ediyor. Çantaköy’de asfaltlama çalışmaları başladı.

 Karakaş’dan Topbaş’a teşekkür

  Toplantının ardından harekete geçen Karakaş, Muhtarlara verilen sözleri bir-bir yerine getirmeye devam ediyor. Kadıköy, Gazitepe, Kavaklı, Ortaköy ve eski sanayinin ardından,  eski Çantaköy ile yeni Çantaköy arasındaki bağlantı yolu da asfaltlanmaya başladı. Asfaltlama çalışmalarını yerinde görmek için, belediye meclis üyesi Tamer Şişman, AK Parti Çanta Mahalle Başkanı Yasin Temel ve mahalle muhtarları ile eski Çanta yoluna giden  başkan Karakaş, İBB Yol Bakım Onarım Daire Başkanlığı Silivri Şefi Murat Ceylan’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Çantaköy’de gerçekleştirilen diğer hizmetleri de değerlendiren Karakaş, “ Bu gün itibarı ile eski Çanta yolunu asfaltlamaya başladık. Çanta mahallemizden bu konuda çok şikayet vardı. Önceki günlerde yaptığımız toplantılarda bu yolu talep üzerine programımıza alarak asfaltlamasına başladık. Yıllardır kanayan bir problem daha çözülmüş oldu. Ayrıca yine Çanta Mahallemizde bulunan kooperatiflerin de yollarını E-5 kara yoluna bağlayarak daha önceden verdiğimiz bir sözü daha yerine getirdik. Bu mahallemizde yapılan yeni yerleşim alanlarına da desteğimiz devam edecek. Site yönetimleri ile el birliği içerisinde diğer sorunları da çözmüş olacağız. Ben özellikle yaptığımız bütün çalışmalarda hiçbir talebimizi geri çevirmeyen İBB Belediye Başkanımız Sayın Kadir Topbaş’a çok teşekkür ediyorum. Silivri ile ilgili hangi sorunu götürdüysek anında destek oldu. Ben Silivri halkı adına bir kez daha başkanımıza teşekkür ediyorum.” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2013, 09:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER