Dizi oyuncuları 14 Şubat'ta Beylikdüzü'nde

Hangimiz sevmedik dizisi oyuncuları Sevgililer Günü için Beylikdüzü'ne gelecek.

Dizi oyuncuları 14 Şubat'ta Beylikdüzü'nde
Beylikdüzü Belediyesi’nin üçüncüsünü düzenlediği “Aşk Olsun Beylikdüzü” etkinliği, bu yıl 12 Şubat Pazar günü Saat 14.00’da Gürpınar Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi’nde gerçekleşecek. Çeşitli sürprizlerin olduğu 14 Şubat Sevgililer Günü programında “Hangimiz Sevmedik” dizisi oyuncuları Cengiz Bozkurt ve Mehtap Bayri hayranlarıyla buluşacak.

Sevginin ortak dilini birlik ve beraberlikle ifade eden Beylikdüzü Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü için özel bir etkinlik düzenledi. Bu yıl yine “Aşk Olsun Beylikdüzü” programı ile vatandaşı bir araya toplayacak Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, çeşitli sürprizler de organize etti.

12 Şubat Pazar günü Saat 14.00’da Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi’nde yapılacak Sevgililer Günü kutlamasında; aşıklar şehri neresi diye sorulduğunda Beylikdüzü cevabının verildiği “Hangimiz Sevmedik” dizisinin sevilen oyuncuları Cengiz Bozkurt ve Mehtap Bayri, programa neşe katmaya geliyor.

Beylikdüzü Belediyesi Kent Orkestrası da sergileyeceği performans ile günün duygusunu tüm konuklara coşkuyla yaşatacak. Birbirinden renkli fotoğraf çekim alanları, keyifli vakitler vaad ediyor. Ücretsiz ikramlar ise güne tat katacak. Sevginin en güzel şekliyle anlatıldığı 14 Şubat etkinliğine tüm ilçe halkını davet eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Asıl amacımız bir arada olmak ve güzel duygularla kenetlenebilmek. 14 Şubat’a anlam katan yegane duygu insanları sevme ve barış içinde yaşama isteğimizdir. Sevmek, zaten barış içinde olmaktır.” diye düşüncülerini aktardı.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2017, 17:03

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER