ENGELLİ ÖĞRENCİLERİN FORMA SEVİNCİ

Küçükçekmece Belediyesi ve 1907 Fenerbahçe Derneği işbirliğiyle Küçükçekmece’de yaşayan engelli öğrencilere Fenerbahçe forması hediye edildi.

ENGELLİ ÖĞRENCİLERİN FORMA SEVİNCİ

Halkalı’ da bulunan Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’nde gerçekleşen etkinliğe, 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Nevzat Karakeben, Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Oktay Kurt başta olmak üzere dernek üyeleri, okul müdürleri, öğrenciler, öğretmenler ve veliler katıldı.


FORMALARI GİYİP MARŞ SÖYLEDİLER


Etkinlikte, “Kalpleri Fetheden Renkler” Projesi kapsamında 216 öğrenciye Fenerbahçe forması hediye edildi. Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi ve Küçükçekmece Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencileri ise aldıkları Fenerbahçe formaları karşısında büyük mutluluk yaşadı. Öğrencilerin formaları giyerek, Fenerbahçe marşı söylemesi ise renkli görüntüler oluşturdu. 


“GENÇLER İÇİN HER TÜRLÜ İŞBİRLİĞİNE AÇIĞIZ”


 Etkinlikte bir konuşma gerçekleştiren Nevzat Karakeben, projede emeği geçenlere teşekkür etti. Oktay Kurt ise yaptığı konuşmada gençlere verdikleri önemi belirterek, “Biz gençlerimizi spora yönlendirmek için her türlü işbirliğine açığız” dedi.


Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2018, 14:18

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER