Fuat Arı Büyükçekmece Başsavcısı oldu

Yaklaşık 3 yıldır Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı yapan İbrahim Ethem Dikmen, İstanbul C.Savcılığına normal savcı olarak tayin oldu.

Fuat Arı Büyükçekmece  Başsavcısı oldu

 
Yerine yaklaşık 5 senedir İstanbul Sultanahmet Adliyesi Cumhuriyet Başsavcı Vekilli olan Fuat Arı atandı.
Fuat Arı daha önce Burdur, Uşak illerinde başsavcılık yaptı. Arı bu hafta yeni görevine başlayarak Dikmen'den görevi devralacak.
 
Dikmen'de başta Edirne olmak üzere pek çok ilde başsavclık yapmıştı.
 
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu ( HSYK ) nın 2011 Yılı Adli ve İdari Yargı Yaz Kararnamelerine İlişkin Tayin  Listesi. 19.06.2011 Tarih ve 1035 Sayılı 2011 Yılı Adlî Yargı Yaz Kararnamesinde, Büyükçekmece başsavcı vekili Cemil Kuyu'da Sakarya Bölge Adliye Mahkemeleri C.Başsavcığınına,
 
B.Çekmece savcılarından Özkan Sönmez de, Adana C. Savcılığına tayin oldu.
 
Resim'de: Büyükçekmece ilçesinin yeni C. Başsavcısı Fuat Arı, gazeteci Dursun Boran ile görülüyor. Boran makanında ziyaret ettiği Arı'yı ilk kutlayan gazeteci oldu.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Talip ozer
Talip ozer - 1 yıl Önce

O Bir Zanaatkâr
Adli para cezasından dolayı Bakırköy Denetimli Serbestlik Müdürlüğü'nün seramik atölyesinde çalışan Talip Özer, yapmış olduğu el sanatlarıyla göz kamaştırıyor. Her biri birbirinden güzel seramik ürünleri üreten Özer, üretmiş olduğu bu ürünlerin her biriyle özel olarak ilgilendiğini, bu sanatı çok sevdiğini söylemektedir.
Kütahya çinisinin 700 yıllık bir geçmişi olduğunu, çini ve seramik üretimi konusunda kurum tarafından kendilerine sertifika verilmesi halinde, DS sonrası hayatında bu sanatı meslek ve ekmek kapısı olarak değerlendirmek istediğini belirtmektedir.
Krizi fırsata çevirme yönünde imkan sağlayan DS kurumuna ve bu imkanın hakkını veren yükümlülere biz de ayrıca teşekkür ediyoruz.Saygılarımla ben TALip özer
istanbul bakır koy denetim serbestlik müdürlüğün de adli para cezan dan dolayı çalışmaktayım kurumda bulunan seramik atölyesinde çini sanat ve seramik atölyesinde 1 yıldır çalışıyorum ve bilmediğim sebepten dolayı görev yerim değiştirildi 700 yıllık geleceğimizi sürdürmek için canı başla çalışıyorum sertifika bile vermediler bu sanat ata yadigarimiz benim içinde ekmek kapısı yaptığım işlerin resimlerini sitenize gönderi yorum gereğinin yapılmasını arz ederim

SIRADAKİ HABER