İstanbul'da yağmur ne zaman bitecek?

İstanbul'da gece aralıklarla yağan yağmur sabah saatlerinde şiddetlendi. Sabah 8.30'da havadaki siyah bulutlar nedeniyle gün aydınlanmadı. Herkes İstanbul'daki yağmurun ne zaman biteceğini merak ediyor. Peki, İstanbul'daki yağmur ne zaman bitecek? İşte İstanbul'daki yağmurun biteceği tarih...

İstanbul'da yağmur ne zaman bitecek?
İstanbul'da şiddetli yağış nedeniyle bir çok yeri su bastı, yollarda mahsur kalan araçlar var. Çeşitli metro istasyonlarını da su bastı. Yoğun yağış İstanbul'da trafiği kilitledi, toplu ulaşımı da olumsuz etkiledi. AKOM sel ve su baskınlarına karşı İstanbulluları uyardı.
 
YAĞMUR YARIN DA SÜRECEK


İstanbul'da yağmur etkisini sürdürmeye devam ediyor.  Meteoroloji'den alınan son verilere göre maalesef yağmur şiddetini bu şekilde yarına kadar sürdürecek. Gece yarısına kadar şiddetli yağması beklenen yağmur yarın da etkisini sürdürecek.

METEOROLOJİ DÜN UYARMIŞTI


Meteoroloji'den dün yapılan açıklamada, "Sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların gece saatlerinden sonra ve yarın (bugün) İstanbul, Bursa ve Yalova çevreleri ile Batı Karadeniz kıyılarında (Düzce, Zonguldak ve Bartın) yerel olarak kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli; Kocaeli ve Sakarya çevrelerinde ise şiddetli ve yer yer aşırı olması beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir" denildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2017, 10:05

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER