KENTSEL TASARIM PROJESİ VATANDAŞA SUNULDU

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz,Kanarya Mahallesi 5011 sayılı parseli kentsel tasarım projesi bilgilendirme toplantısında mahalle sakinleriyle buluştu.

KENTSEL TASARIM PROJESİ VATANDAŞA SUNULDU

Cennet Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda Başkan Karadeniz, Kanarya Mahallesi 5514 (Eski 5011) sayılı parsel ve çevresini kapsayan alanda dönüşüm odaklı kentsel tasarım projesi hakkında bilgiler vererek, vatandaşların sorularını yanıtladı.

Toplantıda, proje mimarları tarafından Küçükçekmece Belediyesi’nin ilgili bölge için hazırladığı ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na sunduğu kentsel tasarım projesi vatandaşlara anlatılarak, talepleri dinlendi.

 

“HER DUYDUĞUNUZA KULAK ASMAMALISINIZ”

 

Başkan Karadeniz, vatandaşlardan spekülatif haberlere ve bilgilere kulak asmamalarını rica ederek, “Projemiz, vatandaşlarımızın beklentileri göz önünde bulundurularak onları mağdur etmemek adına en uygun şekilde tasarlandı.  Sosyal alanları, dini tesis alanı,yeşil alanları, parkları ve okul alanlarıyla vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir yapı tasarladık. Bölgede farklı mülkiyet dokusuna sahip olan vatandaşlarla ayrı ayrı bilgilendirme toplantılarında bir araya gelmeye devam edeceğiz” diye konuştu. 

 

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2017, 11:49

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER