SADECE ÜNEŞLER KATILDI!

Silivri Belediyesi Çöp Toplama ve Çevre Temizlik ihalesi dün gerçekleştirildi. Belediye Meclis salonunda gerçekleştirilen Silivri’nin en büyük ihalesine sadece tek firma katıldı. Diğer yandan rakamsal olarak Silivri’nin en büyük ihalesine sadece tek bir firmanın katılması, başka hiçbir firmanın katılmaması dikkat çekti.

SADECE ÜNEŞLER KATILDI!
Silivri Belediyesi Çöp İhalesi dün saat 11: 00’da Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirildi. İhale komisyon üyeleri tarafından gerçekleştirilen ve ikinci kez ihaleye çıkan Çöp İhalesine sadece Üneşler A.Ş katıldı. Tek firma ile gerçekleşen çöp ihalesi, İhale Konunu gereğince gerekli incelemeler yapıldıktan sonra kamuoyuna açıklanacak.

İLKİNDE OLMADI, İKİNXİSİNDE MEYDAN ÜNEŞLER’E KALDI

2004 Yılından buyana Silivri’nin Çöp ve Temizlik Hizmetini veren Üneşler A.Ş dün yapılan ihaleye tek katılan firma oldu.   25 Temmuz 2014’de Çöp ihalesinin ilki gerçekleşmiş ve ihale başka bir firmada kalmıştı. Ancak komisyon tarafından ihalenin iptal edilmesi üzerine, dün ikinci kez yapılan çöp ihalesine bu sefer Üneşler A.Ş’nin haricinde başka hiçbir firma katılmadı.  

Haber/ Fatma Sarıbıyık YILDIRIM

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2014, 09:45

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER