BÜYÜKÇEKMECE:
Büyükçekmece'de görüntü kirliliğine taviz yok!
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'ün talimatları doğrultusunda daha renkli ve daha canlı bir yaz mevsimi hazırlıkları kapsamında sahildeki kötü görüntüler temizleniyor.

Zabıta nezaretinde kaldırıldı


Büyükçekmece Kordonboyu ve Albatros bölgesinde başlatılan çevre düzenleme, park yenileme ve ağaçlandırma çalışmaları kapsamında görüntü kirliliği ile de mücadele ediliyor. Hummalı bir çalışma yürüten Büyükçekmece Belediyesi ekipleri aynı zamanda da sahilde kötü görüntü oluşturan büfe, kafe ve seyyar araçlar ile işgalcilerle de mücadele ediyor. Denetimlerini sıklaştıran Büyükçekmece Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, daha önce yapılan tebligatların süresinin dolmasının ardından harekete geçti. Bu kapsamda Albatros Otoparkı ve çevresindeki çok sayıdaki kafe ve büfe zabıta ekipleri nezaretinde kaldırıldı.


"İşgalcilere taviz yok"


Çalışmaları yakından takip eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Büyükçekmece halkına daha renkli ve daha canlı yaz mevsimi yaşatmak için çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirterek; "Büyükçekmece'ye yakışmayan kötü görüntülere, görüntü kirliliğine asla geçit vermeyeceğiz. Ayrıca kendilerine tahsis edilen alanların dışına yayılan işgalcilere de taviz verilmeyecek" ifadesini kullandı.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Büyükçekmece renklendi
Büyükçekmece, bahara tüm renkleriyle ev sahipliği yapıyor. Baharın müjdecisi süs kirazı ağaçlarının...

Haberi Oku