BÜYÜKÇEKMECE:
Büyükçekmece, doğayla iç içe muhteşem bir sosyal tesise daha kavuşuyor

Celaliye Mahallesi'nde belediye hizmet alanı üzerinde yer alan metruk çay bahçesinin yıkılmasının ardından, bölge halkının sosyal faaliyetlerden en iyi şekilde yararlanması için kollarını sıvayan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, bölgede yeni bir sosyal tesisin yapımı için talimat vermişti.

 

Pek çok sosyal imkanı barındırıyor

 

Akgün’ün verdiği talimat doğrultusunda yapımına devam edilen tesis, Büyükçekmecelilere pek çok sosyal ayrıcalık sunacak. 13 bin180 metrekarelik ağaçlık alan içerisine inşa edilen tesis doğayla iç içe. 500 metrekare kapalı alana sahip tesisin ayrıca, 150 metrekaresi teras ve 300 metrekaresi de ön bahçe olarak tasarlanıyor. İçerisinde; spor alanları, düğün salonu, restoran ve kafeteryalar yer alacak.

 

 “Ayrıcalıklı bir tesis olacak

 

Celaliye’de yapımı devam eden sosyal tesisin ayrıcalıklı bir tesis olacağını kaydeden Başkan Akgün; "Celaliye Mahallesi’nde yer alan çamlık alandan halkımızın daha iyi yararlanabilmesi için bir sosyal tesis projesi geliştirdik. Tesisimiz, konumu ve sosyal yaşama kattığı ayrıcalıklarla vatandaşlarımıza hizmet verecek’’ diye konuştu.

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Dostluk köprüsü güçleniyor
Büyükçekmece Belediyesi’nin Almanya’daki kardeş şehri Gelsenkirchen’den gelen delegasyonu ağırlayan...

Haberi Oku