Büyükçekmece:
Büyükçekmece'de oltalar engelliler için denize atıldı
Hiçbir yaş sınırlaması olmadan engelli vatandaşlara destek olmak amacıyla düzenlenen yarışmaya 100’ün üzerinde balıkçı katılarak engelli vatandaşlar için yarıştı. 

Elde edilen gelirle akülü sandalye alınacak

Mimarsinan sahilinde düzenlenen yarışmadan elde edilen gelirin tamamıyla engelli vatandaşlara akülü sandalye alınacak. En çok balık tutan balıkçının birinci olduğu yarışmada vatandaşlar kıya sıya yarışarak keyifli dakikalar yaşadı. Yarışma gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürerken, en çok balık tutan ve en yüksek puanı elde ilk 3 üç isim Olgun Kara, Kürşat Ergam, Nazım Memişoğlu oldu

“Örnek bir davranışa imza attınız”

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Kazancı, Büyükçekmece Belediyesi ve Büyükçekmece Kıyı Balıkçıları Sosyal Paltformu işbirliğiyle örnek bir davranışa imza atıldığını belirterek, yarışmaya katılan amatör balıkçılara başarı dileklerinde bulundu. Büyükçekmece Belediye Meclis Üyesi Dr. Önder Yüksel Eryiğit konuşmasında Türkiye’de engellilerin yaşadığı sorunlara dikkat çekerken, Büyükçekmece Kıyı Balıkçıları Sosyal Platformu Başkanı Levent Doğan, katkılarından ve sağladığı imkanlardan ötürü Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’e teşekkürlerini iletti.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Büyük Atatürk Parkı’nda mini golf keyfi
Büyükçekmece Belediyesi tarafından hayata geçirilen Mimaroba Büyük Atatürk Parkı zengin yeşil dokusu...

Haberi Oku