Büyükçekmece:
Spor, yaşamımızı olumlu yönde değiştirdi

Kendilerine uzman antrenörler eşliğinde spor yapma imkanı sağlayan her türlü imkanı seferber eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’e teşekkür eden Büyükçekmeceli kadınlar, spor sayesinde yaşamalarının çok değiştiğini belirttiler.

 

“Çok daha sağlıklıyız”

 

Büyükçekmece Belediyesi Spor Akademisi sabah sporu katılımcıları, bayram tatili öncesi düzenlenen kahvaltıda bir araya gelerek, Eylül ayında yeniden sabah sporunda buluşmak için sözleşti. Yüzden fazla Büyükçekmeceli kadının katıldığı kahvaltıda ağırlıklı olarak sporun olumlu etkileri konuşuldu. Pek çok bayan kısa sürede yapılan disiplinli spor sayesinde hızlı ve sağlıklı bir biçimde kilo verdiğini belirtirken, bazı kadınlarda artık kendilerini eskisinden çok daha sağlıklı ve dinç hissettiklerini ifade ettiler.

 

Başkan Akgün’e teşekkür

 

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün sağladığı imkanlar sayesinde ilçenin her bölgesinde spor yapabildiklerini belirten Büyükçekmeceli kadınlar; “Uzman antrenörler eşliğinde çok daha bilinçli olarak spor yapıyoruz. Spor yapabilmemiz için her türlü imkanı seferber eden Büyükçekmece Belediye Başkanımız Dr. Hasan Akgün’e teşekkür ediyoruz” ifadesini kullandılar.

 

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Büyükçekmece Kordonboyu yaz mevsimine hazırlanıyor
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, teknik ekibiyle birlikte Türkiye’nin en uzun sahil şeritlerinden...

Haberi Oku