BÜYÜKÇEKMECE:
Türkan Saylan Spor ve Sosyal Tesisi gün sayıyor

Ülkesine yaptığı sayısız hizmet ve kız çocuklarının eğitimine katkılarıyla tanınan tıp doktoru, akademisyen, yazar ve eğitimci Türkan Saylan’dan adını alan spor ve sosyal tesisi, Dr. Hasan Akgün’ün geliştirdiği örnek bir sosyal tesis projesi. Başkan Akgün ve ekibinin çalışmaları sonucunda yapımı tamamlanan tesis, Büyükçekmecelilerin hizmetine girmek için gün sayıyor.

Spor salonu, kütüphane ve kafeteryasıyla hizmet verecek

Büyükçekmecelilerin spor ve çeşitli sosyal imkanlardan faydalanabileceği tesisin içerisinde; modern spor aletlerinin bulunduğu 150 metrekarelik bir fitness salonu, içerisinde kapsamlı bir kütüphanenin bulunduğu 150 metrekarelik bir kafeterya, toplamda 100 metrekarelik kadın ve erkek soyunma odaları, duş, mescit ve bebek bakım odası da mevcut.

Başkan Akgün: Büyükçekmece aileme hayırlı olsun

Sosyal belediyecilik anlayışı gereğince hareket ettiğini belirten Akgün; "Şehrimizde yüksek binalar ve az yeşil alan görmek bir belediyeci olarak asla katlanamayacağım bir durum. Bu anlayış gereğince planladığımız tüm projelerin halkımıza her anlamda yarar sağlayacak, sosyal ve sağlıklı yaşama yönelik yatırımlar olmasına özen gösteriyoruz. Bu doğrultuda hayata geçirmeye hazırlandığımız Prof. Dr. Türkan Saylan Spor ve Sosyal Tesisi, vatandaşlarımıza spor ve sosyal hayatla iç içe olma imkanı sunacak. Şimdiden tüm Büyükçekmcece’ye hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Büyükçekmece'de Eski Belediye Binası...
Büyükçekmece Belediyesinin eski belediye hizmet binası Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'ün talimatıyla...

Haberi Oku