Silivri Belediyesi web sitesi yenilendi

Silivri Belediyesi web sitesi, yenilenen modern görünümü ve içeriğiyle yayına başladı.

Silivri Belediyesi web sitesi yenilendi

Silivri Belediyesi resmi web sitesi olan www.silivri.bel.tr, yenilenen görünümüyle hizmet vermeye başladı. Kullanıcı dostu yeni ara yüzüyle daha kullanılabilir ve hızlı erişim imkânı sağlayan sitenin içeriğinde de yeni değişiklikler yapıldı. Geliştirilen site içi arama özelliği ile kullanıcılar, fotoğraf, video, haber ve site içi sayfalara kısa sürede ulaşabiliyor. 

İmar durumu
Avrasya Bölgesi’nin en büyük bilişim fuarı olan CeBİT Bilişim Eurasia fuarında büyük ilgi gören, Silivri Belediyesi’nin harita üzerinden imar durumu sorgulama hizmeti de yeni site üzerinde daha hızlı ve kullanışlı haliyle hizmet veriyor. Hemşerilerimiz mahalle ve sokak seçimi yapılarak imar durumları hakkında detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Gazete Silivri
Düzenli olarak çıkarılan ve içerisinde belediyenin hizmet bültenlerinin yer aldığı Gazete Silivri, artık tek tıkla ekranınızda olacak. Gazete okur gibi sayfalarını çevirebileceğiniz Gazete Silivri’den belediye etkinlik ve çalışmalarını online olarak da takip edebileceksiniz.

Değişen sokak isimleri
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından değiştirilen Silivri geneli sokak ve cadde isimlerinin tümüne yeni web üzerinden ulaşılabileceği gibi, PDF ve EXCEL dosyası olarak da kaydedilebilme imkanı sunuluyor.

İletişim merkezi
Silivrililerin bizzat gelerek talep, şikâyet, bilgi edinme ve teşekkürlerini iletebildiği İletişim Merkezi’ne, Silivri Belediyesi resmi web sitesi www.silivri.bel.tr sayfasında yer alan ‘İletişim Merkezi’ ikonlarını kullanarak da ulaşılabiliyor. Herhangi bir istek, talep veya şikâyeti doğrudan kayıt altına alan sistem, 24 saat başvuru alabildiği gibi, yapılan başvuruların durumlarını ve çözümlerini de takip edebilme imkânı sağlıyor.

360 derece Silivri
İlçemizde tüm tarihi eserlerimiz, 360 derece fotoğraflama çalışmasıyla Silivri Belediyesi internet sitesi üzerinden gezilebiliyor. Sanal tur hizmeti İngilizce ve Türkçe olarak iki ayrı dilde hizmet veriyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2013, 09:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Ali Çelik
Mehmet Ali Çelik - 1 yıl Önce

Silivri Gümüşyaka villa kent pilajdakiçöpler alınmıyor pilaja gitmek için tünel rezil bir durumda binlerce insan için hiç iyi görüntü değil

SIRADAKİ HABER