Magazin:
Murat Boz ve Aslı Enver'in Arasına Özcan Deniz Girmiş
Herkes  Murat Boz ve  Aslı Enver aşkının Nihal-Bahar Candan yüzünden bittiğini konuşurken ayrılığın altından  Özcan Deniz çıktı. Ünlü oyuncunun yakın çevresine göre Enver ile Deniz, yaklaşık 1 buçuk aydır gizli gizli aşk yaşıyor.


MURAT BOZ DİZİDEKİ ÖPÜŞME SAHNELERİNDEN RAHATSIZ OLMUŞ


Herkes  Aslı Enver'le  Murat Boz aşkının, ünlü popçunun Bahar-Nihal Candan kardeşlerle yaptığı kaçamak yüzünden bittiğini konuşurken iddialara göre işin aslı hiç de göründüğü gibi değil. Dedikodulara göre ikilinin evliliğe giden ilişkisi  Aslı Enver'in çekimleri  Bursa'da gerçekleşen dizisi nedeniyle sekteye uğradı. Boz, Enver'in dizideki  Özcan Deniz'le öpüşme sahnelerinden rahatsız olunca ilişki çıkmaza girdi.  Murat Boz, güzel oyuncunun Deniz'le samimi sahnelerini kıskanırken  Özcan Deniz'in yakın çevresinden gelen dedikodular şoke eden cinstendi.


AİLESİYLE TANIŞTIRDI!


Yakın arkadaşlarına  Aslı Enver'den çok hoşlandığını dile getiren Deniz, bununla da kalmadı ve güzel oyuncuyla yaklaşık 1 buçuk aydır gizli gizli aşk yaşadığını söyledi…  Aslı Enver'i ailesiyle dahi tanıştırdığı öğrenilen Deniz, bir süredir birlikte olduğu 26 yaşındaki sevgilisi Selin Yağcıoğlu'nu da Enver uğruna terk etti. Hatta ünlü oyuncu, önceki gün de genç sunucuyu sosyal medyada takipten çıkardı.  Murat Boz'un gündem yaratan olaylı gecesi hakkında da tek kelime etmeyen  Aslı Enver'in kendi ihanetini ört bas etmek için tıp oynadığı da konuşulanlar arasında… Bu şok iddia üzerine ise gözler bu kez  Murat Boz'da!.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Meryem Uzerli'nin dudakları gündemden...
Bir markanın konuğu olarak Cannes'a giden Meryem Uzerli'nin paylaşımları ses getirmeye devam ediyor.

Haberi Oku