Edinilen bilgiye göre olay Esenyurt Merkez Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde meydana geldi. Cadde üzerinde toplanan yaklaşık 50 kişilik grup eylem yaptı.
Sloganlar atan grup daha sonra bir markete taş ve sopalarla saldırdı. Marketin camlarını kıran grup, daha sonra ara sokaklara girerek dağıldılar.
Olay yerine gelen çevik kuvvet polisleri sokak aralarında gösterici aradı. Ancak herhangi kimseye rastlayamadılar. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.