Beylikdüzü Belediyesi'nin kar seferberliği
Beylikdüzü Belediyesi'nin kar seferberliği
YAYINLAMA:
GÜNCELLEME:
![Beylikdüzü Belediyesi'nin kar seferberliği 1](https://cdn.haberdar.com.tr/gallery/699_1.jpg)
Beylikdüzü Belediyesi, ilçede yer yer etkisini sürdüren kar yağışının olumsuz etkilerine karşı yoğun çalışmasını sürdürüyor.
![Beylikdüzü Belediyesi'nin kar seferberliği 2](https://cdn.haberdar.com.tr/gallery/699_2.jpg)
Ekipler etkisini gösteren yağış sebebiyle 10 mahallede, vatandaşların olumsuz etkilenmesini önlemek amacıyla çalışmaya devamediyor.
![Beylikdüzü Belediyesi'nin kar seferberliği 3](https://cdn.haberdar.com.tr/gallery/699_3.jpg)
Bölge genelinde, 12 adet kar küreme makinası ile kaldırım küreme işlemini gerçekleştiren Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, kar temizleme ve tuzlama çalışmaları da yaptı.
![Beylikdüzü Belediyesi'nin kar seferberliği 4](https://cdn.haberdar.com.tr/gallery/699_4.jpg)
Fen İşleri Müdürlüğü ise diğer müdürlüklerle koordineli olarak ilçe genelinde ulaşımın sekteye uğramaması ve olası kaymaları engellemek amacıyla 35 araç gereç ve 77 personeliyle 7/24 hizmet esasıyla çalışmalarını sürdürdü.
![Beylikdüzü Belediyesi'nin kar seferberliği 5](https://cdn.haberdar.com.tr/gallery/699_5.jpg)
Kamu kurum ve kuruluşları, site ve özel konutlar ile bölge geneli faaliyetlerde toplamda 624 ton tuz kullanıldı.
![Beylikdüzü Belediyesi'nin kar seferberliği 6](https://cdn.haberdar.com.tr/gallery/699_6.jpg)
![Beylikdüzü Belediyesi'nin kar seferberliği 7](https://cdn.haberdar.com.tr/gallery/699_7.jpg)
![Beylikdüzü Belediyesi'nin kar seferberliği 8](https://cdn.haberdar.com.tr/gallery/699_8.jpg)
![Beylikdüzü Belediyesi'nin kar seferberliği 9](https://cdn.haberdar.com.tr/gallery/699_9.jpg)
Veteriner İşleri Müdürlüğü de ilçe genelinde yaptığı rutin beslemelere ek olarak bölge genelinde 50’nin üzerinde noktada besleme odağı oluşturdu. Yaklaşık 350-500 kg arası mama ve gıda malzemesi dağıtımı yapıldı.