Metrobüste kadını tehdit etti! 'Benim senin gibi eşim olsa...'

Beylikdüzü'nde erkek yolcu ile kadın yolcu arasında metrobüste yer verme tartışması yaşandı. Erkek yolcu kadın yolcuya 'Benim senin gibi eşim olsa kafasını koparırım' diyerek tehditler savurdu. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Metrobüste kadını tehdit etti! 'Benim senin gibi eşim olsa...'

Olay, dün öğle saatlerinde Beylikdüzü Güzelyurt Metrobüs Durağı'nda yaşandı. İddiaya göre erkek yolcu, kadın yolcu ile yer verme nedeni ile tartışmaya başladı. Tartışma iki tarafın da birbirine bağırması ile bir süre devam etti. Erkek yolcu tartıştığı kadına, "Benim senin gibi eşim olsa kafasını koparırım" dedi.

Metrobüste kadına şok eden sözler: Senin gibi eşim olsa kafasını koparırım

Beylikdüzü'nde, erkek yolcu metrobüs için yer verme nedeni ile tartıştığı kadına, "Benim senin gibi eşim olsa kafasını koparırım" diyerek tehditler savurdu. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.
daha fazla video için

"BEN KAFA KOPARTMAKTAN YATTIM"

Kadının, "Koparamazsın" şeklinde cevap vermesi üzerine tehditlerine devam eden yolcu, "Koparırım. Sen kafanı yorma. Ben kafa kopartmaktan yattım. Ben 8 senedir mahkumum. Pandemi nedeniyle çıktım" dedi. Tartışmanın uzaması nedeniyle metrobüsteki yolcular araya girdi. Kadına tehditler savuran yolcu ise metrobüsten inerek yoluna devam etti. İki tarafın da polise giderek şikayetçi olmadığı öğrenildi.

Yaşananlar ise metrobüsteki başka bir yolcunun cep telefonu kamerasına yansıdı.

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER